Motivační karty Síla muže

540.00 

Muži jsou často pod velkým pracovním stresem, jsou přetíženi a uvězněni v pocitu nespokojenosti. Pojďme najít kompas k pocitu svobody, naplnění a důvěry.

Karty jsou každodenním pomocníkem podporujícím vnitřní vyrovnanost, pocit spokojenosti a naplnění. Nechte náhodu promluvit a díky překrásným kartám veďte vnitřní dialog sami se sebou. Nechte si připomenout to důležité.

“Jedinečné karty pro muže, podporující  sílu nejen fyzickou, ale především vnitřní. Dodávají odvahu, důvěru, jsou kompasem na cestě. SYMBOLY karet vykreslují důležitost významu a hloubku myšlenky. Být mužem ve své síle.” — Lenka Balanc

Materiál: papír (32 karet v krabičce)

Design a výroba: Lenka Balanc (ilustrace Kateřina Su)

Posíláme po 10. prosinci (doručení do Vánoc)

 

Jen 2 skladem

Kategorie: Štítek:

Popis

O KARTÁCH

V ČEM VÁM KARTY PROSPĚJOU? (OFICIÁLNÍ TEXT)

Nesou inspiraci jak žít ve své síle v pravdivosti, ve svobodě, v odvaze i v mužské jemnosti. Jak nepropadnout moci, ale stát se oporou a přístavem. Jak neztratit KOMPAS a najít správnou cestu nejen pro sebe, ale i ostatní.

Karty mohou být používány i v rámci kruhů, přátelských setkání nebo jako rozproudění komunikace mezi partnery. Používejte, jak vás intuice navede, vše je správně.

 

— Lenka Balanc, vydavatelka

OBSAH

Balíček obsahuje 32 karet v krabičce.

Každá karta, ilustrovaná českou ilustrátorkou Kateřinou Su, má zezadu text, který přináší vhled, uklidnění i sílu.

JAK S KARTAMI PRACOVAT?

Karty není třeba používat nijak složitě. Stačí si je prohlížet, zamyslet se nad kartou, která tě právě zaujala, nebo si vytáhnou intuitivně a nechat se inspirovat.

Někdy karta vyskočí z balíčku úplně sama, jindy přesně víš, kterou si máš vybrat, někdy se nemůžeš rozhodnout.

 
To nemění nic na tom, že ta vytažená karta je opravdu ta správná!

Přečti si text, pozorně se zamysli nad myšlenkou karty, a následně ji propoj se svým životem. Možná tomu nebudeš hned rozumět nebo ti to naopak bude připadat zcela jasné.

Zkoumej, nechej text působit do hloubky sebe samého.

Můžeš si kartu ponechat celý den na očích a připomínat si tak její poslání. Možná tě bude inspirovat i několik dní, to ucítíš sám.

— Lenka Balanc

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Motivační karty Síla muže”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…