Online filozofování k uvolnění stresu a sebejistotě v nejasné oblasti (i varianta pro GK)

1,850.00 6,900.00 

📞 V online konzultaci probereme konkrétní téma z vašeho života či opakující se pocit či situace. Navedu nás, jak je na ně možno dívat se z jiných úhlů pohledu, obnovit narušenou sebeúctu a sebevědomí, jejichž nedostatek vám blokuje příliv štěstěny.

Ve variantě Genové klíče budeme tuto situaci zpracovávat vzhledem k oblasti vašeho životního úkolu a vyššího záměru (viz váš profil).

Odhalením nových souvislostí a postupným dožitím starého vzorce dojde k uvolnění a vaší větší sebejistotě i velkorysosti vůči sobě a druhým. 

Před zakoupením si prosím přečtěte info níže. Děkuji

DORUČENÍ: Předpokládané doručení 05. 03.–08. 03.
MĚNA: Pro částku v CZK / EUR, zadejte zemi v pokladně.

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Toužíte najít svůj styl sebevyjádření a projevovat jej přirozeně? Uvést do souladu své vztahy a práci s vaší podstatou? Proměníme touhu v moudrost a vědění, jak na to prakticky, abyste si mohli dovolit žít vyšší verzi vašeho života a žít ji s jiskrnou sebejistotou.

Vaše aktuální situace je jen výzvou revitalizovat vaši životní filozofii, tak abyste mohli z hloubek vynést svůj potenciál a žít život neomylně dle vašich hodnot – jako vaše jedinečné dobrodružství a umění.

Konzultace se pro vás hodí, když

 • pořád někdo překračuje vaše hranice nebo podléháte vlastní dramatičnosti
 • nacházíte se v obtížné situaci a hledáte porozumění
 • máte pocit, že jste se zasekli, že vás to nepouští dál
 • sbíráte odvahu udělat nějaký krok, ale trápí vás nejistota
 • vnímáte zlepšení už už za závojem, ale cosi uvnitř vás sabotuje
 • postrádáte ve svém životě pocit smyslu nebo vám jen chybí podobně naladění lidé
 • máte za sebou změny a cítíte se neukotvení, staré postupy nefungují

Výhody konzultace online voláním oproti email dopisování jsou bezprostřednost, aktivnost a interaktivita v dialogu, pokrytí mnoha témat, pocit blízkosti a spojení. Zatímco výhody dopisování je „loudání“ (prostor pozorovat probírané téma v životě), možnost se vypsat „na papír“ (určitá anonymita), vracet se k emailům, rozjímání o samotě.

 

Jak budeme postupovat


směrem k vašemu vyššímu potenciálu a excelenci


Po zaplacení vám bude zaslán krátký dotazník.

Po jeho vyplnění vás zkontaktuju, abychom se domluvili na termínu a nástroji (Skype, Messenger).

Mezitím se díky vašim odpovědím připravím, případně si projdu váš profil.

Před a po konzultaci budeme komunikovat i po emailu, což je rovněž součást konzultací a je to zahrnuto v ceně konzultace.

 

S čím vám pomůžu


uvolnit proudy štěstěny a vašeho tvůrčího potenciál


Uvolnit se více od života znamená otevřít svého génia a uvítat šťastné náhody. Někdy jsme ze situací tak strnulí, že tyto přirozené proudy nefungují. Někdy si stačí popovídat. Díky své intuitivnosti, bohaté životní zkušenosti a letité konzultační praxe vám pomohu odhalit skryté vlivy podporující vaše aktuální drama či strnutí.

Vysvětlím to tak, abyste těm interakcím rozuměli vy, vysvětlím to vaším jazykem a na názorných příkladech. Rozšířím vaše úvahy a kontemplace.

Navíc vám poskytuju další podněty a doplňující otázky, které když si zodpovíte, pomohou vám lépe proniknout do „jádra pudla“ vaší situace. Můžu přijít i se  zadáním, jak podpořit změnu nějakou záměrnou akcí ve svém životě, práci, vztahu a v případě, že pracujete s Genovými klíči – jak můžete nahlížet v rozjímání určitý klíč ve svém profilu vzhledem k probíranému tématu.

Naše setkání může vnést do vašeho života novou energii, která se bude odvíjet celé příští týdny.

 

Jak zvolit variantu + odstupy a pauzy


nezbytný prostor pro odvíjení


V případě, že volíte více navazujících konzultací, počítejte s odstupy – jednak abych měla prostor na úvahy o vaší situaci a jednak abyste vy mohli téma odžívat a zamotaný příběh se před vámi rozmotával postupně jako klubko.

Jedna konzultace se hodí pro aktuální jednorázovou situaci, jejíž poselství vám zatím uniká a která vám nedá spát (nepříjemná situace v práci a podobně). Je to „první pomoc“, kdy myšlenky a emoce víří a nemáte se čeho chytit. Počítejte zde ale i s tím, že se ukáže, že dané téma je provázané s nějakým vaším celoživotním dilema, proto prosím u této „startovací“ varianty neočekávejte vyřešení, spíše částečné uklidnění, ale zároveň objevení řady nových otázek, na něž můžete buď už dál nalézat odpovědi sami nebo budete-li chtít těmto souvislostem lépe porozumět společně, je možné pokračovat sérií konzultací.


Série konzultací se hodí pro dlouhodobější záležitosti a celoživotní témata, do jejichž podstaty chcete proniknout – téma vztahů (například nároky příbuzných), prosperity (touha po jiné práci), sebehodnoty, sebeprosazení, osobního stylu, zdravých hranic atd.

K sérii jako dárek v hodnotě 950 Kč zdarma získáte extra dávku námětů – online kurz Vnitřní manipulátoři (stíny) a inspirátoři (dary). Kurz vám tak v mezičase našich konzultací v průběhu tří měsíců pravidelně na vaše témata dá konkrétní náměty a cvičení (2 ebooky, 10 emailů, 10 sms) – celé to budete mít více propojené a budete zlepšovat kvalitu vašeho života průběžně.

Odstupy – mezi konzultacemi necháváme mezeru, abych měla čas na úvahy a abyste vy mohli téma odžívat a zamotaný příběh odmotávat postupně jako klubko. Budeme společně respektovat vhodné načasování.

Nalézání smyslu


pomáhá ke změnám či přežít náročné časy


Můžete být v období, kdy věci nedávají smysl a život po vás chce posun na novou úroveň uvažování, a tak čelíte spoustě tlakům, jimž nerozumíte a nejsou vám pohodlné. Nebo už na té nové úrovni jste, ale vůbec se neorientujete.

V tu chvíli nepotřebujete odcizené terapeuty a kouče, ale spojit se hlavně se sebou sama. Akceptuji vaši realitu, ať je jakkoliv pro jiné nepřijatelná nebo nepochopitelná, a zároveň utvářím jemný nebo i pevný nátlak na vaši vlastní odpovědnost za váš život a vaše štěstí.

Jaké budou benefity?

[su_list icon=“icon: envelope-o“ icon_color=“#994971″]

 • Povídáním uvolníte tlak a stres, co vznikly ze snahy potlačit (a nesdílet s ostatními) svou realitu
 • Online komunikace umožňuje určitý odstup, který vám umožní proniknout za vaše pocity do jádra
 • Najdete si čas se zastavit a věnovat tématu opravdu pozornost.
 • Získáváte prostor k sebevyjádření – což může být nezvykle léčivé, nemáte-li v životě k tomu prostor
 • Povídáním odhalujeme nečekané souvislosti (aha momenty).
 • Společně najdem, jak tyto aha momenty převést do denního života, abyste jej pozvedli.
 • Dokážu zachytit souvislosti mezi zdánlivě nesouvisejícími situacemi ve vašem životě a tím se mohou spustit uzdravující procesy i v dalších nečekaných oblastech.

[/su_list]


Pokud jde o práci?


Neznámo kam, nejdůležitější je vykročit a nechat obzory, aby se postupně otevírali, mohu vám být oporou v tomto neznámu.

 

 


Pokud jde o vztahy? Přesun od cyklení k rozuzlení


„Způsob, jakým vy reagujete na nepřívětivost toho druhého, vám ukazuje vaši vlastní úroveň sebelásky“

— Richard Rudd, Venušina sekvence

Změna úvah o tématech nakonec vždy vede ke změně reakcí na ně. Ve vztazích se ocitáme často v patových situacích. Ke změně postačí však jen jeden. Pomohu vám vrátit vaší projekci zpátky k vám a pochopit, proč se věci dějí, jak se dějí. Většinou mám zkušenost, že lidé mají radostnou či úlevnou emoci. Ale může to pro vás být chvíli velmi i nepříjemné.

Zásadní je vždy dopřát si kolem konzultací hodně vody, hlubokého dechu, jemnosti a přírody.

Díky náhledům a společnému praktikování zvládnete ve staré situaci zareagovat novým vzorcem reakce, který budete ukotvovat, dokud vám nebude přirozený (a kterému budete důvěřovat, bude vás vyjadřovat a bude pro vás v daném stádiu vědomí realizovatelný – nebude to tedy nějaký vznešený nedosažitelný a frustrující ideál).

Když okolí nerozumí ani vám, ani vašim touhám a procesům


Všichni máme přání být vyslyšeni a pochopeni


Mnoho situací, které člověk při transcendenci svých stínů v dar (manipulátorů v inspirátory) prožívá, nemůže být pochopeno člověkem, který si stejným procesem neprošel. Dokonce se může stát, že při sdílení svých prožitků, úvah a procesů, se setkáme s nepochopením a soudy, odmítnutím či opuštěním či častým ponižováním.

Stáváte se určitým vyhnancem, svět jakoby byl naruby.

Můžeme tady donekonečna mluvit o tom, že je to odraz vašeho vlastního nepřijetí. A ano, pravda to je! Ale sama jsem prožila, že někdy právě pochopení, laskavost, ale i pevné hranice – které vás nenechají se litovat nebo vinit druhé – hranice, jež vám poskytne někdo druhý, kdo si stejnými procesy prošel – to vše přináší útěchu naší nevyslyšené duši a pocit prvním paprsků přicházejícího úsvitu.

Tato empatie, která se nenechává strhnout manipulativní lítostí, mě činí kompetentní vám pomoci.

 

CO NA SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

Bola som v ťažkej situácií a tieto témy boli ako pre mňa. Veľmi pekne ďakujem. Vďaka týmto som sa posunula o obravský kus ďalej. A myslím si , ža aj to čo sa mi stalo, sa mi podarilo rýchlejšie zvládnuť. Veľa článkov som si našla aj na vašom webe a fakt mi pomohli.


U tebe vždy nacházím informaci k aktuálnímu dění ve svém životě. Tvá slova jsou pro mě inspirací, pohlazením i povzbuzením. Děkuji Ti za nádhernou laskavost, s jakou sděluješ pravdu. Tohle je přesně to, co se sama vůči sobě chci naučit – jednat s laskavostí. Děkuji Ti za přímost, praktičnost rad, za stručnost i jasnost sdělení a v neposlední řadě i za sdílení svého nitra.


Jsem ráda, že se díváte na věci, lidi úplně jinak, teď i já pomalu hodnotím danou situaci jinak, začínám si také sama sebe vážit, všem vás mohu jen doporučit. Děkuji, že jste tu pro nás!!!!!!


To, co jsem ti nejdřív nevěřil, že můžu mívat těžké deprese a přitom žít spokojený život, fakt funguje! Díky moc.


4 recenze Online filozofování k uvolnění stresu a sebejistotě v nejasné oblasti (i varianta pro GK)

 1. Zuzana

  Bola som v ťažkej situácií a tieto témy boli ako pre mňa. Veľmi pekne ďakujem. Vďaka týmto som sa posunula o obravský kus ďalej. A myslím si , ža aj to čo sa mi stalo, sa mi podarilo rýchlejšie zvládnuť. Veľa článkov som si našla aj na vašom webe a fakt mi pomohli.

 2. Petra

  U tebe vždy nacházím informaci k aktuálnímu dění ve svém životě. Tvá slova jsou pro mě inspirací, pohlazením i povzbuzením. Děkuji Ti za nádhernou laskavost, s jakou sděluješ pravdu. Tohle je přesně to, co se sama vůči sobě chci naučit – jednat s laskavostí. Děkuji Ti za přímost, praktičnost rad, za stručnost i jasnost sdělení a v neposlední řadě i za sdílení svého nitra.

 3. Michal Nedorost

  To, co jsem ti nejdřív nevěřil, že můžu mívat těžké deprese a přitom žít spokojený život, fakt funguje! Díky moc.

 4. Renata S.

  Jsem ráda, že se díváte na věci, lidi úplně jinak, teď i já pomalu hodnotím danou situaci jinak, začínám si také sama sebe vážit, všem vás mohu jen doporučit. Děkuji, že jste tu pro nás!!!!!!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
 • Your cart is empty.
Přejít nahoru