Kontakt a nabídka

O mně

(Sebe)vědomí se pro mě stalo cestou ke štěstí…

KONTAKTY

Jana Mráčková, nar. 20. 2. 1986
jana@liveinspirit.cz, tel. +420 731 415 596
Osobní profil
Liveinspirit na Facebooku
Instagram nebo Youtube kanál
RSS novinky na váš web

Číslo účtu
2100410460/2010 (ČR)
CZ5320100000002100410460 (SK)


Vzděláním jsem bohemistka, duší bohém a dobrodruh, miluju objevování, a tak žiju v zahraničí (v Dánsku) a mým tématem jsou hluboká témata lidské existence – štěstí, bolest, proměna… Více v mém příběhu.

Miluju příběhy a cestování, oboje inspiruje k lepšímu žití. Cesty zviditelňují naše vnitřní nadání a taky překážky. Já jsem na cestách po cestě strávila víc než 1 100 dní (plus 4 roky v Dánsku), díky tomu jsem našla domov v sobě.

Posbíranou a objevenou inspiraci vkládám do knih (překlady Richarda Rudda) a do pracovních sešitů a online kurzů.

Jsem taková moderní filozofka – ráda pozoruju dění, uvažuju o souvislostech a důsledcích pro náš praktický každodenní život (a to spojení moudrosti a praxe byla podstata filozofování ještě předtím, než se z toho stala věda a záležitost jen vzdělanců – bylo dostupné obyčejným lidem, kteří se díky úvahám lépe orientovali v životě i společnosti.

Mě zajímá vliv společnosti na člověka (jako “vedlejšák” jsem si vystudovala obor sociální práce), jungovské pojetí psýché, archetypy v nás, přijímání stínů jako součást procesu vnitřní integrace atp. Věřím, že vše, co máme, slouží k moudrému užívání – v duši se skrývá láska, v mysli moudrost, v emocích tvořivost, ve slabostech síla a v egu náš vyšší životní záměr a zdravá individualita.

Co nabízím


Provedu vás cestou do vašeho nitra k větší radosti, sebevědomí, kreativitě i vnitřnímu klidu

Mám velkou radost, vždy když se někomu podaří prorazit pomyslný skleněný strop a začít obývat ten šťavnatý, krásný prostor za hranicemi dřívějších trablí a smutků. A stalo se mi posláním v tomto přechodu lidem pomáhat.

Emailový kurz Proměňte své vnitřní manipulátory (stíny) v inspirátory (dary)

Online publikace Kuchařka ingrediencí vyváženého života – principy a praktiky mé autorské metody Lifefullness.

Překlady knih Richarda Rudda

e-shopu Liveinspirit nabízím všechny knihy od Richarda Rudda, na jejichž překladu jsem se podílela. Své stíny a dary můžete objevovat s knihou Genové klíče, která je zvláště oblíbená.

Péče o vaše texty

Umím se na člověka dobře naladit, takže moje texty vám padnou jak dobře ušité šaty 🙂 Věnuji se korektuře a stylistickým úpravám, ale také tvorbě textů na web a článků dle vašeho přání.

Pro více info mrkněte do  referencí.

Zkontaktujte mě

jana@liveinspirit.cz, 731 415 596