GENOVÉ KLÍČE

Odemkněte svůj potenciál

Jako překladatelka knih Richarda Rudda pracuji s knihami už 9 let. Vnímám krásu v tom, jak Genové klíče spojují starověkou moudrost I-ťingu a dalších nauk s poznatky moderní vědy. Jsou odvážnou, sic jemnou výpravou do vašeho nitra skrze váš život. Na této pouti kultivujete své stíny, odemknete své dary a tím darujete sobě i světu váš plnější potenciál. A to zvládnete díky knize a mým emailům k ní ve svém každodenním životě.

Knihy Richarda Rudda

V nabídce jsou Genové klíče a karty k nim, 3 díly Zlaté cesty, Umění kontemplace a Sedm posvátných pečetí. Více info, jaké knihy si pořídit, najdete níže.

Praktické bonusy a specialitky

Ke knihám získáváte praktické a přínosné online bonusy, které vám usnadní práci s touto moudrostí. Ke knihám jsme s týmem vytvořily i obaly a také zápisníky.

Váš zkušený průvodce

V emailech a videích vás provádí genovým světem Jana Mráčková, která s týmem knihy překládá a má 9 let praxe s knihou a profilem u sebe i klientů.

Pro odvážné navíc Zlatá cesta vaším profilem

Zlatá cesta je tu pro ty, kteří chtějí poznat a prožít svůj osobní potenciál. Zde jste učitelem i žákem zároveň. Procházíte jednotlivými oblastmi svého profilu, například oblastí vašich vztahů, vašeho vyššího záměru nebo místa ve světě. Pokládá vám postupně otázky a dává náměty, jak o svém životě můžete uvažovat tak, abyste našli odpovědi, které celý život hledáte.

Knihu už mám, chci si dokoupit specialitky

Zápisníky ke knize a profilu

Zápisníky ručně vyráběné v naší dílně v Pošumaví zachytí váš vývoj a vhledy. Získáte tak stabilitu a kontinuitu.

– Kouzlo (motiv hor) má pro každý klíč jednu stranu, na které je zapsaný i stín, dar a siddhi. Při čtení Genových klíčů si zapisujete své vhledy.

– Rozkvět (motiv vážky) se hodí pro práci s profilem – klíč si nadepíšete a můžete se rozepsat na více stran a zapsat si souvislosti v rámci profilu.

 

 

Obaly na genové knihy

 

Obaly na knihy jsou z ekologické bavlny, na dotek sametové, ochrání často používané genové knihy (i vaše soukromí, čtete-li si je třeba ve vlaku). Jsou pratelné na 30 °C.

Online kurzy ke knize a profilu

 

Jako spolupřekladatelka genových knih pracuju už 8 let s knihou i profilem, mohu vás uvést do práce s knihou a profilem nebo vám ukázat pokročilejší kouzelné souvislosti vašeho profilu.

Úvod do Genových klíčů a profilu je pro začátečníky – uvádí jemně do velké knihy a ukazuje i několik způsobů, jak začít pracovat s profilem.

Online kurz Poslání – perla vytříbená zkušeností je pro ty, kdo s profilem pracují už několik let, je vstupem do Perlové sekvence, do života smysluplného a prosperujícího.

 

PŘEHLED - KNIHY A ONLINE BONUSY

O knize: Kniha popisuje 64 klíčů (jak se projevuje jejich stín, dar a nejvyšší vědomí, tzv. siddhi), což jsou úrovně vědomí či jakési archetypy, které ovlivňují lidstvo a můžeme jejich projevy vidět u sebe, svých bližních i ve společnosti.

Dárek ke knize: Pro usnadnění počáteční práce s knihou jsem vytvořila sérii zhruba 10 emailů, kde se naučíte s knihou pracovat, hrát, vytvořit si svůj osobní profil a vyzkoušíte si i práci s ním.

Pro info o dalších knihách rozklikněte nadpisy níže.

O knihách: Zlatá cesta (3 díly) se hodí pro ty, co chtějí více porozumět svému profilu. Zjednodušeně řečeno – dává konkrétní popisy a návody, jak se dívat na své klíče z různých pohledů a témat života a objevovat nečekané ulevující a inspirující souvislosti.

Dárky ke knihám: K prvním 2 dílům posíláme vaší osobní mandalu k vybarvení. A pokračujeme emailovým průvodcem. S Aktivační sekvencí jdeme dále vaším osobním profilem, abyste posílili svou stabilitu a vyšší záměr. Po čase vaší práce s Venušinou sekvencí vás zvu do Facebookové skupiny s dalším obsahem a poradnou.

O knize: Kontemplace neboli rozjímání je způsob, jakým se genovým klíčům a práci s profilem dá věnovat, abyste objevili ve svém vědomí skrytá zákoutí naplněná moudrostí a jasných rozhodnutí o vašem životě. Tato kniha vám dá praktické návody, jak kontemplovat v každodenním životě.

Kniha překládaná s citem a péčí čtyř lidí uvádí do světa jemných energií. Je více spirituální a poetická než předchozí knihy. Kdo se do ní ponoří, toho zavede k branám milosti a jemnosti.

gk

O knihách a produktech podrobněji

ZKUŠENOSTI LIVEINSPIRIT V ČÍSLECH

Jana Mráčková překladatelka-průvodce
Jsem součástí hlavního překladatelského týmu knih Richarda Rudda. Už osm let se věnuji moudrosti genových klíčů a objevuji diamanty práce s osobním profilem jak u sebe, tak u více než 800 klientů, z nichž desítkám z nich pomáhám na cestě k uvolnění stresu stínů a rozvinutí darů a tvořivého potenciálu a vyzařování poslání.

Miluju objevovat provázanost profilu a sdílet "brány průlomů" s vámi.

genových knih jsem přeložila

LET PRÁCE S KLÍČI

objednávek vyřídila

účastníků vzdělávala

ČLÁNKY O GENOVÝCH KLÍČÍCH

Kde ve svém profilu Genových klíčů najít oázu pro svou duši

Pracujete-li s Genovými klíči a svým profilem, podstata rozjímání spočívá v tom, že když si dovolíme během dne se párkrát zastavit a zavnímat třeba právě toto téma, o kterém budu psát – tak do našeho života může vstoupit hojivá energie, která (když jí to dovolíme) zacelí našeho ducha, osvěží duši a podpoří synchronicity a prosperitu, pocit bezpečí a péče v našem životě.

Read More

RECENZE A REFERENCE OD ČTENÁŘŮ

Genové klíče nejsou ani beletrie ani naučná literatura, i když se tam dozvíme mnoho zajímavých věcí o naší DNA. Genové klíče jsou brána do našeho nitra, cesta k našemu pravému já bez obalů a zbytečností, je to návrat domů. Není to kniha, která se čte od začátku do konce, kterou přečteme a odložíme. Je to pomocník a rádce na celý život.

 

Abychom mohli co nejpřesněji pracovat s programy naší konkrétní osoby, na autorových stránkách Gene Keys najdeme nástroj pro jejich výpočet (v češtině). Zapotřebí k nim je datum, čas a místo narození. Kniha obsahuje 64 genových klíčů a jejich schopností je podněcovat změny v našich biochemických procesech. Každý klíč je sdělením a týká se našich nevědomých strachů. Pokud budeme pozorní, najdeme v nich odpovědi.

 

Odkrýt strachy, naučit se jim naslouchat a postavit se jim pro mě byla asi nejtěžší část výpravy genovými klíči. Co mi asi tak chtějí říct? Nutilo mě to jít hlouběji. Pozvala jsem je dál, otevřela dveře svého nitra a pozorovala je. Věděla jsem, že už mě nepřekvapí (budou mi podvědomě známé), a to byl první krok.

 

Je to kniha k rozjímání. Nehledejme rychlá řešení, protože tady musí přemýšlení stranou. Je to jako plavba po řece, nechte se unášet a pozorujte. Plavba nebude jen klidná a v bezvětří. Bude napínavá, zábavná, plná emocí a života. Na konci té plavby pocítíme klid a lásku, budeme jejím kapitánem. Láska je život. Já tohle vnímám jako cíl genových klíčů. Pochopit, rozpustit vše, co brání absolutní lásce k sobě a všemu kolem nás, to je svoboda, to jsou Genové klíče.

KONTAKTY LIVEINSPIRIT

Telefon: +420 731 415 596
Email: jana@liveinspirit.cz
 

Bc. Jana Mráčková
Veřechov 23, 341 01 Horažďovice

Liveinspirit
Wellness pro citlivé a empatické lidi