Jak pracovat s Genovými klíči a profilem (otázky a odpovědi)

1. VZTAH GENOVÝCH KLÍČŮ A ZLATÉ CESTY

Pro rozkliknutí otázky klikněte na znaménko +

A) POTŘEBUJI KE GENOVÝM KLÍČŮM ZLATOU CESTU?

knihaGenové klíče lze studovat samostatně – můžete si číst všechny klíče i klíče ve svém profilu dané datem vašeho narození – a pozorovat jejich projevy ve svém životě. Zlatá cesta se hodí pro ty, co chtějí více porozumět svému profilu. Zjednodušeně řečeno – Zlatá cesta dává konkrétní popisy a návody, jak se dívat na své klíče různě a vidět dříve neviděné.

– Velká kniha Genové klíče popisuje jednotlivé genové klíče (jak se projevuje jejich stín, dar a siddhi), což jsou úrovně vědomí či jakési archetypy, které ovlivňují lidstvo a můžeme jejich projevy vidět u sebe, svých bližních i ve společnosti. Se dvěma menšími knížečkami Zlaté cesty (Génius a Láska) můžete navíc začít zkoumat přímo svůj profil a pomocí návodů a popisů v průvodci propojit své osobní klíče se souvislostmi vašeho života a dětství. Tím aktivovat své dary a otevřít svůj život lásce.

B) MOHU SI POŘÍDIT ZLATOU CESTU BEZ KNIHY GENOVÉ KLÍČE?

– Přestože některé pasáže ve Zlaté cestě jsou určitě zajímavé samostatně, tak to nedoporučuji, protože by vám unikl její potenciál. Zlatá cesta přináší mnoho podnětů, jak rozjímat nad genovými klíči ve svém profilu a uvědomovat si souvislosti ve svém životě.

C) A CO SE TEDA KONKRÉTNĚ V TÉ ZLATÉ CESTĚ DOZVÍM?

– Díky návodům v knížečkách Génius a Láska dokážete odhalovat souvislosti přímo konkrétně spojené s vaším životem. Tím aktivujete své osobní dary a otevřete svůj život lásce. To mohu potvrdit svou vlastní zkušeností 🙂 Co vás v knížkách například čeká?

  • ukazují, jaké zabarvení mají vaše klíče (například zda vám v konkrétní životní oblasti více prospívá samota nebo komunita atp.)
  • propojují vaše klíče s tématy (například který konkrétní genový klíč ovlivňuje to, jak působíte na lidi, nebo například vaši sexualitu)
  • ukazují, jak hledat vztahy mezi klíči (třeba jak se ve vašem životě vzájemně ovlivňují Intimita a Svoboda, máte-li je v profilu atp.)
  • dávají otázky, ukazují, z jakých úhlů je možno se na své klíče dívat, a odhalovat tak věci dosud neviděné
  • propojují klíče se zážitky a zkušenostmi z vašeho dětství (Láska)
  • a mnoho dalšího

2. OTÁZKY KE GENEROVÁNÍ PROFILU

Pro rozkliknutí otázky klikněte na znaménko +

A) KDE NAJDU SVŮJ OSOBNÍ PROFIL V ČEŠTINĚ?

Váš profil si stáhnete na anglických stránkách Gene Keys, popisky jsou v češtině, zadejte Česky a profil se vygeneruje v češtině.

B) NEJDE MI VYGENEROVAT PROFIL - CO MÁM DĚLAT?

– Pokud zadáváte vše správně, zkuste jiný prohlížeč nebo jiný počítač. Někdy to pomůže. Případně pokud to zkoušíte na mobilu, přejděte na počítač.

C) JE MOŽNÉ MÍT STEJNÝ GENOVÝ KLÍČ V PROFILU VÍCKRÁT?

– ano, je to poměrně časté, viděla jsem i profil, kde někdo měl jeden klíč dokonce čtyřikrát. Richard Rudd se k tomu vyjadřoval i na semináři v Praze – že je to běžný jev a prostě se tomu klíči člověk má věnovat o malinko více.

– z mého pohledu je každý genový klíč energie a v takovém případě vás tatáž energie ovlivňuje ve vícero oblastech. Jistě má stín toho klíče ve vašem životě větší vládu nebo nabírá různé podoby, které spolu na první pohled ani nemusí souviset, ale zas to má tu výhodu, že když působení stínu nebo to propojení podob pochopíte v jedné oblasti, analogicky to snadno můžete převést na tu druhou oblast.

– celkově je tedy vhodné pozorovat různé synchronicity a podobnosti v těchto dvou oblastech, může to přinést zajímavá uvědomění

3. ZADÁVÁNÍ ČASU A MÍSTA NAROZENÍ

Pro rozkliknutí otázky klikněte na znaménko +

A) JAKÝ ČAS ZADÁVÁM (LETNÍ, STŘEDOEVROPSKÝ...)?

Zadávejte čas přesně takový, jaký byl tehdy v okamžiku vašeho narození v daném místě (pokud byl letní, zadejte letní; pokud jste se narodili v jiném časovém pásmu, zadejte takový čas, jaký byl tam).

C) NARODIL/A JSEM SE V ZAHRANIČÍ A NEJDE MI ZADAT MĚSTO

– zahraniční města se vyplňují anglicky nebo v jazyce dané země (např. nikoliv Paříž, ale Paris) – zadejte počáteční písmena a ve výběru město najděte

4. NEZNÁM ČAS SVÉHO NAROZENÍ

Pro rozkliknutí otázky klikněte na znaménko +

VADÍ, KDYŽ NEZNÁM PŘESNÝ ČAS NAROZENÍ?

– hologenetický profil má v sobě základ astrologie (a human designu), to znamená, že přesný čas může, ale i nemusí ledacos ovlivnit, protože planety přechází ze znamení do znamení a mění se i vztahy mezi nimi, takže záleží, jestli v daný den nějaký přechod proběhl, a čas pak rozhoduje.

JAK POSTUPOVAT, KDYŽ ČAS NAROZENÍ NEZNÁM?

– zkuste si vygenerovat více profilů v daném dni s rozdílným časem kolem přibližného času narození a podívejte se, zda se liší (dívejte se na čísla genových klíčů i jejich linie, to jsou ty čísla 13.4, 28.1…).

Pokud se objeví v každém profilu jiné výsledky – berte tyto klíče a linie také v potaz. U Genových klíčů však nejde o systém samotný, ale o sebepoznání. Je pravděpodobné, že při hlubší práci s profilem nakonec ucítíte, co je vašemu nastavení bližší. Ale může být z nějakého důvodu pro vás zajímavé pochopit i ty ostatní profily v daný den.

Víte-li například, že jste se narodili někdy mezi polednem a osmou hodinou večer, zadejte si 12 a 20 . Pokud najdete rozdíl v profilech, pracujte s oběma. Nevíte-li čas vůbec, zadejte si čas ráno, v poledne a večer.

– můžete zajít se optat na matriku vašeho obecního úřadu, zda by byli schopni čas narození dohledat

5. DALŠÍ OTÁZKY

Pro rozkliknutí otázky klikněte na znaménko +

TY KNÍŽKY JSOU O DOST MENŠÍ, ALE STOJÍ POLOVINU, CO TA BICHLE

– Kniha Genové klíče je opravdu velká bichle, její studium vám vydrží klidně i na několik let. Druhé dvě knížečky jsou výrazně menší, i když jejich cena za stránku je vyšší, to proto, že:

překlad velké knihy byl zčásti dotován díky crowfundingovému portálu Hithit, kde na její překlad lidé přispívali

malé knihy obsahují obrázky, jejichž tisk je dražší

za překladem stojí dlouhý proces a řada kontemplací nad mnohými slovy, aby překlad přinášel čtenáři moudrost v její nezředěné podobě

část z ceny knih jde jako příspěvek na další aktivity autora Richarda Rudda (vznik dalších knih, ambasadorského programu atd.)

NEROZUMÍM TOMU, CO JE PROFIL, ZLATÁ CESTA, GÉNIUS ATD.?

– Kniha Genové klíče popisuje 64 genových klíčů – to jsou archetypy či kvality přítomné v našem světě  – ty se projevují tvořivě nebo destruktivně, případně jsou potlačené (například Síla může být použita různými způsoby nebo zablokovaná), proto kniha pojmenovává jejich tři úrovně (stín, dar a siddhi čili nejvyšší realizaci).

– Každý má svůj jedinečný profil daný datem narození, ten se skládá z mnoha oblastí a drah mezi nimi – můžeme si to představit jako mapu a města a trasy, jimiž je potřeba projít k projevení svého plného potenciálu. Ty města mají mezi sebou různé vztahy, takže ne vždy je přesun jednoduchý. Tahle lineární představa pomáhá k orientaci, nicméně profil se nazývá „hologenetický„, protože posun v kterékoli jedné části spouští sérii proměn i v dalších „městech“ čili tématech či oblastech života.

Zlatá cesta je příručka, která vás vaším profilem tímto způsobem provází, v češtině má dva díly (Génius – Průvodce Aktivační sekvencí, Láska – Průvodce Venušinou sekvencí) a chystá se díl třetí (Prosperita – průvodce Perlovou sekvencí).

–  Sekvencemi nazýváme tři části vašeho profilu, týkající se vašich nadání (Aktivační sekvence), vašich vztahů (Venušina sekvence a poslední – vašeho místa ve světě (Perlová sekvence).

CO MI MŮŽE PRÁCE S GENOVÝMI KLÍČI A PROFILEM PŘINÉST?

– Na vnitřní úrovni určitě více klidu a míru, díky pochopení souvislostí.

– Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že uvědomění, která člověk získává při zkoumání klíčů a svého profilu, časem můžou způsobit řadu pozitivních změn ve vašem životě, vztazích i práci. Klíče ve svém profilu můžete pochopitelně zkoumat i jen za pomoci samotné knihy Genové klíče (“bichle”), to je samo o sobě velmi účinné, ale mnohé souvislosti svého života člověk odhalí právě až s těmi dvěma díly Zlaté cesty (Génius a Láska)

– Ovšem chce to i jistou oddanost a vytrvalost. Zkoumání profilu je otázka let. Člověk se ke knihám vrací a stále objevuje něco nového. Sama mám 5letou zkušenost.

 

CO KE GENOVÝM KLÍČŮM NABÍZÍ LIVEINSPIRIT?

Stručného 8dílného průvodce na mail nebo propracovaný 3měsíční kurz

D) JAK SEM ZAPADÁ MAILOVÝ PRŮVODCE ČI KURZ NA LIVEINSPIRIT?

– Můj emailový průvodce vznikl na základě mé 5leté praxe při překládání knih s tematikou genových klíčů, aby usnadnil čtenářům vplutí do této nesmírně komplexní moudrosti – sdílím v něm velmi prakticky a srozumitelně své tipy, jak s knihami a genovými klíči  a svým profilem obecně pracovat. Udělala jsem emaily k prvním dvěma knihám (Genové klíče, Génius – průvodce Aktivační sekvencí) a v případě koupě vám ode mne budou postupně v průběhu tří měsíců chodit ode mě mailem do schránky – získáváte je zdarma jako poděkování, že jste zvolili můj eshop ke koupi 🙂

Jinak si jej za symbolickou cenu můžete pořídit, pokud máte knihu odjinud.

– k Lásce – průvodce Venušinou sekvencí  jsem průvodce neudělala, skvěle jí totiž doplňuje můj tříměsíční kurz Vnitřní manipulátoři a inspirátoři, a proto si jej čtenářům mohou k Lásce přiobjednat s 35% slevou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru