(Hodnocení: 4)

895.00 

Genové klíče patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Je trpělivým učitelem na cestě životem, vhodná pro ty, kdo mají zájem o hlubší osobní růst k celistvosti, zlepšení vztahů, poslání a životních podmínek, také pochopení světa i sebe.

Zamilujete si aha momenty, které přináší. A budete je chtít převádět do praxe. Budete knihu chtít nosit všude sebou, ale do kabelky se vám nevejde, má totiž 432 str. : )

Vede k většímu klidu, pochopení svých vztahů a rozvoji (či objevení) svých jedinečných nadání.

[pfai pfaic=”fa fa-gift fa-3x fa-fw fa-pull-left ” pfaicolr=”#c90e8e” ] Knihu jsem spolupřekládala a pracuji s ní 6 let, proto jsem pro vás připravila bonus – s knihou ode mně získáte i praktické tipy na mail – mého 10dílného průvodce Jak začít pracovat s knihou a svým profilem v hodnotě 150 Kč zdarma jako dárek.

Chcete-li knihu darovat, do poznámky napište křestní jméno a mail obdarovaného + datum, kdy mu má průvodce začít chodit.

Kategorie: Štítek:

Popis

KNIHA

V ČEM VÁM KNIHA POMŮŽE?

Texty vedou k chápání souvislostí v životě a vztazích, tak abychom dosáhli hlubšího klidu (vědomí, že vše je vlastně v pořádku a na dobré cestě) a tím lepším vztahům i realizaci.

Mnohdy s uklidněním jde ruku v ruce s rozvinutím osobních kvalit, jako je empatie či laskavý přístup k druhým lidem, tím se zlepšuje kvalita vztahů.

A protože člověk si začíná uvědomovat své jedinečné kvality a nadání i sebehodnotu, často se postupně zlepšuje i oblast pracovní.

Každý klíč ukazuje, jak na to.

POVEDE VÁS K TRPĚLIVOSTI A TÍM KLIDU A JISTOTĚ

Text knihy citlivě rozeznívá hlubší pravdu a jistotu v nás, ale je i zároveň pro mysl dobře stravitelný a přehledný. Je plný informací, které je tedy potřeba nějakou chvíli vstřebávat, někdy knihu i na čas odložit a dopřát si čas na rozjímání a vstřebání, na orientaci ve svém životě.

To je luxus, který se nám ze životů často vytrácí, ale který tolik potřebujeme k pocitu naplnění.

Jestli si tento luxus chcete a jste ochotni dopřát, kniha vám velmi zkvalitní život i vztahy.

K UZNÁNÍ ODLIŠNOSTI I ODVAZE PROJEVIT TU SVOU

Zajímá vás, čím si blokujete svůj potenciál a co je právě to, co máte udělat, aby se věci rozběhly správně? Stačí nalistovat příslušný klíč a začíst se.

Každá lidská bytost, ať žije v jakýchkoli podmínkách, v sobě skrývá něco krásného. Hlavním účelem Genových klíčů je vynést tuto krásu ven, abychom se z ní mohli těšit všichni – odhalit naše vyzařování, zažehnout věčnou jiskru génia, který nás odlišuje od všech ostatních a zároveň s nimi hluboce propojuje.

Jako příjemný bonus čtenář i pochopí, že historie a také současné společenské poměry jsou nezbytnou součástí aktuálně probíhajících proměn světa, společnosti a rostoucího vědomí. Získá nadhled.

OSVOJÍTE SI NOVÉ REAKCE. CO TÍM ZÍSKÁTE?

Snížíte konflikty, zmatky a ztráty energie

Elegantněji odoláte tlakům a soudům

Snáze porozumíte sobě i druhým

Jasněji se vyjádříte a lidé vám líp porozumí

Moudřeji zainvestujete svůj čas i peníze

JAK S KNIHOU PRACOVAT?

Základní myšlenkou knihy je, že naše DNA obsahuje 64 klíčů (archetypů), které mohou odemknout náš jedinečný potenciál, a každý z nás má v sobě jejich ojedinělou kombinaci dle posvátné geometrie rozestavení hvězd v okamžiku našeho zrození.

K vysvětlování jevů však používá i logiku a vědecké důkazy, a tím bere vítr z plachet naší mysli a ta je přístupnější se otevřít.

Pro snazší pochopení má každý klíč v sobě tři úrovně – od nejnižších frekvencí strachu až po ty nejvyšší ctnosti (stín, dar, siddhi). 

Můžete ke knize přistoupit, jak zrovna cítíte. Třeba nahodile otevřít a na chvíli se začíst. Nebo číst se systematicky a postupně nořit do hloubky celé moudrosti.

Kniha ocení i psychologové a terapeuti. A umělci užijí knihu zas jako inspiraci pro svá díla.


BUDU KNIZE ROZUMĚT?

Ke knize nepotřebujete žádné speciální znalosti, je psána jazykem, který je snadno pochopitelný. Kniha má však opravdu široký záběr a může vám chvíli trvat, než do ní jaksi vplujete. K některým částem se můžete vracet a vždy v nich uvidíte něco nového. Tento proces vplouvání do moudrosti knihy vám může usnadnit můj online průvodce knihou.

Autor dává celý systém do souvislosti s lidským tělem a chemickými procesy v něm, čímž celé problematice srozumitelně poskytuje vědecký základ, který je ale pochopitelný pro každého.

Pokud by vám dělalo obtíže knihu uchopit způsobem, který by vám vyhovoval, určitě mě neváhejte kontaktovat, když si nebudete s něčím vědět rady.

KAPITOLA K PŘEČTENÍ

Jako ukázku si můžete přečíst genový klíč, který se dotýká nás všech – GK Klid. Ten se ve své stínové podobě projevuje jako stres (ať už potlačený nebo projevený). Pochopte stínový mechanismus stresu a nastavte se na vnitřní klid: Kolektivní fenomén jménem stres

OHLASY – CO NA KNIHU ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

DÁREK: MAIL PRŮVODCE

10dílný průvodce s tipy, jak pracovat s knihou a jak začít s profilem

S ČÍM POMŮŽU JÁ V MAIL PRŮVODCE KNIHOU?

notebook_3000x2129Text knihy spolu s vaším profilem vypočteného z data vašeho narození je plný informací, které je samozřejmě potřeba delší dobu vstřebávat. Nevíte-li, jak na to – může vám s tím pomoci tento průvodce.

Vím, že zpočátku může být poněkud náročnější vplout do moudrosti světa genových klíčů. Proto jsem vytvořila 10dílného průvodce, který vám může být oporou v počátečních tématech.

Tento kurzík ode mě dostává jako bonus každý, kdo si knihu koupí v tomto eshopu. Samostatně jej lze dokoupit zde: Průvodce GK

Maily jsou výborné pro ty, kteří s knihou začínají. Anebo kteří už s ní nějakou dobu pracují, ale stále neví…

Jak proniknout do poselství svého osobního hologenetického profilu a vydat se na pouť svým životním příběhem…

Tento kurz je takovým malým popostrčením po proudu, pak už si plujete, jak je vám libo 🙂

OBSAH

—– Jak začít pracovat s knihou Genové klíče

—– Jak číst a vnímat genový klíč + hrátky s knihou

—– Jak pracovat se svým osobním profilem (co znamenají jednotlivé prvky atp.)

—– Úvod do aktivační sekvence – vaše 4 primární dary jako cesta ke šťastnému osudu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vašeho Životního úkolu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vaší Evoluce

—– Jak na kontemplaci (rozjímání) – hlavní metoda pro práci s klíči 

 

Co na průvodce říkají čtenáři knihy?

VÁŠ GENETICKÝ PROFIL

KDE SI ZDARMA STÁHNU SVŮJ OSOBNÍ PROFIL?

Podle data narození si můžete na stránkách autora (zde) nechat vygenerovat svůj osobní profil (tzv. hologenetický profil) a odhalit tak hlavní aspekty vtisknuté do vaší DNA během vašeho narození, které tvarují váš současný život. 

Genové klíče navazují na systém I-ťingu a Human designu a souvisí i s renomovanou astrologií (ne tou v Blesku;). Ovšem tyto systémy a učení dává do jazyka, který je dnešnímu člověku více srozumitelný. Smyslem knihy je, aby čtenář již nepotřeboval nikoho, kdo by mu tuto moudrost musel zprostředkovat. Samozřejmě můžete mít někoho, kdo vám s tím pomáhá, ale taková volba je čistě vaše.


ZLATÁ CESTA (GÉNIUS, LÁSKA, PROSPERITA) – POTŘEBUJU TO?

Ke knize Genové klíče nepotřebujete Zlatou cestu (průvodce vaším osobním profilem), nicméně ta dodává vaší práci přidanou hodnotu a zcela nové rozměry. Pozor však – k oběma dílům Zlaté cesty (Génisu a Láska) potřebujete knihu Genové klíče.

Zatímco kniha popisuje jednotlivé Genové klíče (jak se projevuje jejich stín, dar a siddhi), s knížečkami Génius a Láska můžete navíc začít zkoumat přímo svůj profil a pomocí návodů a popisů v průvodci propojit své osobní klíče se souvislostmi vašeho života a dětství. Tím aktivovat své dary a otevřít svůj život lásce. Zlatá cesta dává konkrétní popisy a návody, jak se dívat na své klíče různě a vidět dříve neviděné.

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že uvědomění, která člověk získává při zkoumání svého profilu, časem můžou způsobit řadu pozitivních změn ve vašem životě, vztazích i práci.

Klíče ve svém profilu můžete pochopitelně zkoumat i jen za pomoci samotné knihy Genové klíče, to je samo o sobě velmi účinné.

AUTOR A PŘEKLADATELÉ


KDO JE AUTOREM KNIHY?

Autorem knihy (v originále Gene Keys) je Angličan Richard Rudd – učitel, mystik a také básník, který svůj život zasvětil hledání pravdy. Na knize pracoval sedm let. Richard se během svého života učil u mnoha velkých mistrů Východu, procestoval Himálaje, Pacifik i Ameriku. Pracoval ve filmovém průmyslu v Austrálii, vyučoval či-kung v Thajsku a plavil se na malé jachtě napříč atlantským oceánem.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu vedeného Markétou Doubravskou (Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a další).

Můžete narazit i na jiné, neoficiální překlady. Čtenář by však měl vědět, že porušují autorský zákon a tím poškozují nejen české překladatele, ale hlavně autora Richarda Rudda, na němž se nečestně obohacují.

VIDEA

VYDAVATELKA MARKÉTA DOUBRAVSKÁ “NÁVOD NA KNIHU”

ANTONÍN BAUDYŠ O KNIZE A PROFILU