Genové klíče (Richard Rudd) | s praktickým mail průvodcem

(Hodnocení: 4)

1,140.00 

„Jako spolupřekladatelka knihy mohu říct, že patří mezi mé nejoblíbenější. I po 10 letech poskytuje vhledy do mých vztahů i práce a toho, jaký život chci žít. Lépe chápu svět kolem sebe, a tak jsem víc klidná.“

Zamilujete si aha momenty. A bude vás těšit vhledy uvádět v život. Nejspíš budete knihu chtít nosit všude s sebou, ale do kabelky se vám nevejde, má 432 stran : )

 • Vede k trvalejšímu klidu,
 • pochopení vašich vztahů
 • a rozvoji (či objevení) svých jedinečných nadání.

Dárek v hodnotě 450 Kč. Mail průvodce Jak začít pracovat s knihou a svým profilem – moje 10letá praxe v 10 dílech praktických tipů, během 3 měsíců, abyste z genových klíčů vytěžili maximum. 


Kupujete jako dárek? Připište jméno a mail obdarovaného + datum, odkdy mám posílat.

Momentálně u nás vyprodaná

Knihu stále pořídíte zde. Chcete-li knihu s email průvodcem, dám vám vědět na váš email, jak bude:

Není skladem

Kategorie: , Štítek:

KNIHA

V čem vám prospěje?

 

 

Texty vedou k chápání souvislostí v životě a vztazích, tak abychom dosáhli hlubšího klidu (vědomí, že vše je vlastně v pořádku a na dobré cestě) a tím lepším vztahům i realizaci.

Mnohdy s uklidněním jde ruku v ruce s rozvinutím osobních kvalit, jako je empatie či laskavý přístup k druhým lidem, tím se zlepšuje kvalita vztahů.

A protože člověk si začíná uvědomovat své jedinečné kvality a nadání i sebehodnotu, často se postupně zlepšuje i oblast pracovní.

Každý klíč ukazuje, jak na to.

POVEDE VÁS K TRPĚLIVOSTI A TÍM KLIDU A JISTOTĚ

 

Text citlivě rozeznívá hlubší pravdu a jistotu v nás, ulevuje duši vědomím, že vše je v pořádku, ale i pro mysl je dobře stravitelný a přehledný.

Kniha Genové klíče je naplněná informacemi z mnoha oblastí a sfér. Nejlépe vám poslouží, když si po chvíli čtení dopřejete nějakou chvíli přečtené řádky vstřebávat, někdy je vhodné knihu i na čas odložit a dopřát si čas na rozjímání a vstřebání, na orientaci ve svém životě.

Dopřát si tento prostor a čas, aby se moudrost a zkušenost mohla usadit a zažít, je luxus, který se nám ze životů často vytrácí, ale který tolik potřebujeme k pocitu naplnění. Jestli si tento wellness pro duši chcete a jste ochotni dopřát, kniha vám velmi zkvalitní život i vztahy i pracovní oblast.

K UZNÁNÍ ODLIŠNOSTI I ODVAZE PROJEVIT TU SVOU

 

Zajímá vás, čím si blokujete svůj potenciál a co je právě to, co máte udělat, aby se věci rozběhly správně? Stačí nalistovat příslušný klíč a začíst se.

Každá lidská bytost, ať žije v jakýchkoli podmínkách, v sobě skrývá něco krásného. Hlavním účelem Genových klíčů je vynést tuto krásu ven, abychom se z ní mohli těšit my i ostatní – posílit naše přirozené vyzařování, zažehnout inspirující jiskru génia, který nás odlišuje od všech ostatních a zároveň s nimi hluboce propojuje.

Jako příjemný bonus čtenář i pochopí, že historie a také současné společenské poměry jsou nezbytnou součástí aktuálně probíhajících proměn světa, společnosti a rostoucího vědomí. Získá nadhled.

OSVOJÍTE SI NOVÉ REAKCE. CO TÍM ZÍSKÁTE?

Snížíte konflikty, zmatky a ztráty energie

Elegantněji odoláte tlakům a soudům

Snáze porozumíte sobě i druhým

Jasněji se vyjádříte a lidé vám líp porozumí

Moudřeji začnete investovat svůj čas i peníze

JAK S KNIHOU PRACOVAT?

Pro snazší uchopení archetypů-klíčů má každý klíč v sobě tři úrovně – od nejnižších frekvencí strachu až po ty nejvyšší ctnosti (stín, dar, siddhi). Jejich projevy můžete pozorovat u sebe i kolem.

Můžete ke knize přistoupit, jak zrovna cítíte. Třeba nahodile otevřít a na chvíli se začíst a s hravostí nechat náhodu, aby k vám promlouvala. Nebo číst systematicky a postupně se nořit do hloubky celé moudrosti.

Je psána srozumitelným, univerzálním jazykem, jejími čtenáři jsou pedagogové, podnikatelé a podnikatelky, jógoví trenéři, rodiče hledající odpovědi, lidé na duchovní cestě a mnoho dalších. Knihu ocení i psychologové a terapeuti. A umělci užijí knihu zas jako inspiraci pro svá díla.

Jak zřejmě sami zjistíte, tato kniha se nečte, ale spíše vstřebává. Mnoho praktických tipů, jak s ní pracovat vám během prvních třech měsíců pošlu v praktickém emailovém kurzu, který je při zakoupení knihy na Liveinspirit dárkem zdarma.

Tříměsíční průvodce na váš email vám usnadní vstup do světa genových klíčů.

Základní myšlenkou knihy je, že naše DNA obsahuje 64 klíčů (archetypů), které mohou odemknout náš jedinečný potenciál, a každý z nás má v sobě všechny a zároveň jejich ojedinělou kombinaci dle posvátné geometrie rozestavení nebeských těles, které na zemi působily svými energiemi tak, podobně jako si Měsíc hraje s našimi těly i oceány. To vše ovlivnilo v okamžiku našeho zrození a v době, kdy jsme byli v matčině děloze, naši jemnou fyziologickou schránku, která se v tom čase teprve utvářela.

Nemusíte však být milovníkem astrologie, aby vás tato kniha bavila a obohacovala. Jedná se hlavně o přehledný a srozumitelný popis archetypů a příběhů, které tu jsou s lidstvem snad odjakživa a pomáhají nám lépe porozumět životu.

Já osobně jsem přesvědčena, že vše, co dnes považujeme za spirituální, je jen dosud neobjevená věda. Kniha to potvrzuje. K vysvětlování mnoha jevů ve společnosti i v nás samých používá i logiku a vědecké důkazy, a tím bere vítr z plachet naší mysli, často kritické, pokud jde o univerzální principy života, a ta je přístupnější se moudrosti otevřít.

Přivádí nás ale také k humorným paradoxům a magické kráse tajemství. Zkrátka každý si v ní najde své.

 


 

BUDU KNIZE ROZUMĚT?

 

Ke knize nepotřebujete žádné speciální znalosti, je psána jazykem, který je snadno pochopitelný. Kniha má však opravdu široký záběr a může vám chvíli trvat, než do ní jaksi vplujete. K některým částem se můžete vracet a vždy v nich uvidíte něco nového. Tento proces vplouvání do moudrosti knihy vám může usnadnit můj online průvodce knihou.

Autor dává celý systém do souvislosti s lidským tělem a chemickými procesy v něm, čímž celé problematice srozumitelně poskytuje vědecký základ, který je ale pochopitelný pro každého. Takže pokud se pohybujete v oblasti lékařství a biologie, může to pro vás být velmi zajímavé.

Napojíte-li si informace z knihy na vaše vlastní znalosti, čekají vás kouzelné souvislosti. Ať už studujete I-ťing, vykládáte karty, malujete obrazy, nebo studujete kvantovou fyziku, vždy můžete nalézt propojení.

Pokud by vám dělalo obtíže knihu uchopit způsobem, který by vám vyhovoval, určitě mě neváhejte kontaktovat, když si nebudete s něčím vědět rady.

 

UKÁZKA Z KNIHY

Jako ukázku si můžete přečíst genový klíč, který se dotýká nás všech – GK Klid. Ten se ve své stínové podobě projevuje jako stres (ať už potlačený, nebo projevený). Pochopíte-li stínový mechanismus stresu, dovedete se naladit na vnitřní klid: Kolektivní fenomén jménem stres

OHLASY – CO NA KNIHU ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

Další najdete i v záložce Hodnocení výše

DÁREK: MAIL PRŮVODCE

10dílný průvodce s tipy, jak pracovat s knihou a jak začít s profilem

S ČÍM VÁM POMŮŽE EMAILOVÝ PRŮVODCE

notebook_3000x2129Text knihy spolu s vaším profilem vypočteného z data vašeho narození je plný informací, které je samozřejmě potřeba delší dobu vstřebávat i odžívat si tato témata v každodenním životě. Počátky této pozvolné práce vám může usnadnit tento průvodce.

Pomůže vám zvolnit, naladit se na moudrost vašeho života a osvojit si kontemplativní styl života tak, aby seděl do vašich dní a poskytoval vám odpovědi, které hledáte.

Pro to, aby vám to šlo hladce, jsem na základě své 6leté praxe vytvořila 10dílného průvodce, který vám bude první tři měsíce oporou v počátečních tématech.

Tento krátký emailový kurz v hodnotě 350 Kč ode mě dostává jako bonus každý, kdo si knihu koupí zde na eshopu Liveinspirit. Samostatně jej lze dokoupit zde: Průvodce GK

Maily jsou výborné pro ty, kteří s knihou začínají, ale i pro ty, kteří už s ní nějakou dobu pracují. Kromě toho nabízí vyzkoušet si trochu porozumět vašemu profilu, kterému se dopodrobna věnuje až Zlatá cesta (Génius, Láska, Prosperita). Pomůže vám tak rozhodnout, zda si další knihy pořídit.

Vydáme se spolu na pouť vaším jedinečným životním příběhem…

 

 

Obsah emailového průvodce

—– Jak začít pracovat s knihou Genové klíče

—– Jak číst a vnímat genový klíč + hrátky s knihou

—– Jak pracovat se svým osobním profilem (co znamenají jednotlivé prvky atp.)

—– Úvod do aktivační sekvence – vaše 4 primární dary jako cesta ke šťastnému osudu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vašeho Životního úkolu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vaší Evoluce

—– Jak na kontemplaci (rozjímání) – hlavní metoda pro práci s klíči 

 

Ohlasy – co na emailového průvodce říkají čtenáři

VÁŠ GENETICKÝ PROFIL

Kde si zdarma stáhnout svůj osobní profil

 

 

Ačkoliv práce s profilem není ke čtení Genových klíčů potřeba, pro zájemce o hlubší cestu do svého nitra je k dispozici práce s vaším osobním hologenetickým profilem.

Podle data narození si můžete na stránkách autora (zde) nechat vygenerovat svůj osobní profil (tzv. hologenetický profil) a odhalit tak hlavní aspekty vtisknuté do vaší DNA během vašeho narození, které tvarují váš současný život. 

V emailovém průvodci se dozvíte, jak si stáhnout pokročilý  profil a jak rozumět jeho částem.

Genové klíče navazují na systém I-ťingu a Human designu a souvisí i s renomovanými formami astrologie (ne tou v Blesku;). Ovšem tyto systémy a učení dává do jazyka, který je dnešnímu člověku více srozumitelný. Smyslem knihy je, aby čtenář již nepotřeboval nikoho, kdo by mu tuto moudrost musel zprostředkovat. Samozřejmě můžete mít někoho, kdo vám s tím pomáhá, ale taková volba je čistě vaše.

 

Zlatá cesta (tři díly průvodce profilem – Génius, Láska, Prosperita) – potřebuju to?

 

Ke knize Genové klíče nepotřebujete Zlatou cestu (průvodce vaším osobním profilem), nicméně 3dílná série Zlatá cesta dodává vaší práci přidanou hodnotu a další hloubku. 

Zatímco tato velká kniha popisuje jednotlivé Genové klíče (jak se projevuje jejich stín, dar a siddhi), s 3 knížečkami Génius a Láska a Prosperita můžete navíc začít zkoumat přímo svůj profil a pomocí návodů propojit své osobní klíče se souvislostmi vašeho života a dětství. Tím aktivovat své dary a otevřít svůj život lásce. Zlatá cesta tedy dává konkrétní popisy a návody, jak se dívat na své klíče různě a vidět dříve neviděné, například v oblasti poslání, vztahů, sexuality a nalézání vašeho jedinečného místa ve světě.

Více informací o tom, jak spolu jednotlivé Richardovi knihy souvisí, najdete v Otázky a odpovědi.

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že uvědomění, která člověk získává při zkoumání svého profilu, časem můžou způsobit řadu pozitivních změn ve vašem životě, vztazích i práci.

Klíče ve svém profilu můžete pochopitelně zkoumat i jen za pomoci samotné knihy Genové klíče, to je samo o sobě velmi účinné. 

 

AUTOR A PŘEKLADATELÉ

 

Richard Rudd – autor knihy Genové klíče

 

 

Autorem knihy (v originále Gene Keys) je Angličan Richard Rudd – učitel, mystik a také básník, který svůj život zasvětil hledání pravdy. Na knize pracoval sedm let. Richard se během svého života učil u mnoha velkých mistrů Východu, procestoval Himálaje, Pacifik i Ameriku. Pracoval ve filmovém průmyslu v Austrálii, vyučoval či-kung v Thajsku a plavil se na malé jachtě napříč atlantským oceánem.

Český překlad je výsledkem spolupráce týmu vedeného Markétou Doubravskou (Bohumila Kučerová, Jana Mráčková, Veronika Malečková, Petr Lisý, Olga Lejsková a další).

Můžete narazit i na jiné, neoficiální překlady. Čtenář by však měl vědět, že porušují autorský zákon a tím poškozují nejen české překladatele, ale hlavně autora Richarda Rudda, na němž se nečestně obohacují. Děkujeme, že podporujete poctivost.

 

VIDEA

MARKÉTA DOUBRAVSKÁ „NÁVOD NA KNIHU“

ANTONÍN BAUDYŠ O KNIZE A PROFILU

Hmotnost 1.35 kg

4 recenze Genové klíče (Richard Rudd) | s praktickým mail průvodcem

 1. Jana Mráčková (ověřený vlastník)

  Několik měsíců jsem se podílela na překladu této úžasné knížky, která mi pomohla pochopit a rozvinout správným směrem řadu rysů mé osobnosti, které jsem do té doby považovala za „nežádoucí“ nebo dokonce za něco, co snad „nikdy v životě nedokážu změnit“. Jak jsem díky překladu pronikala do podstaty knihy, moje pojetí světa i sebe sama se měnilo, doslova se přepisovala moje stará DNA, zkrátka kniha jde až pod kůži, doslova. Jak jsem překládala jednotlivé kapitoly, témata ožívala v mém vlastním životě skrze neuvěřitelná setkání a události, synchronicity.

  Hodně se mi díky informacím v knize ulevilo, začala jsem svět vidět z širší perspektivy. A stejně tak sebe. Proti argumentům Richarda Rudda nelze nic namítnout, proto se rozum informacím v knize nebrání, přijímá Richardem podaný obraz světa jako skvěle poskládanou mozaiku, kde jednotlivé dílky spolu souvisí nejen pocitově, ale i logicky.

  Genové klíče jsou skvělým každodenním nástrojem osobního růstu, po čase se ohlédnete zpět a zjistíte, že se ve svém životě cítíte mnohem lépe.

 2. Jami Voženílková

  Pro mě je to kniha knih, velmi mě oslovila a potěšila. Našla jsem v ní spoustu odpovědí na svoje otázky a také spoustu pochopení toho, co mě v životě potkalo a potkává. Děkuji a Genovým klíčům přeji hodně štěstí a blahodárného světla, kterým odemyká naše nevědomí a činí nás vědomými :-). Jarmila

 3. Dani z Prešova

  Knihu sme si objednali asi ako prví na Slovensku, som ňou očarená, čítam ju veľmi rada a myslím, že sa k nej budem vracať celý život, je skvele preložená a kto chce pochopiť život aj z inej stránky, je táto kniha ideálna,veľmi odporúčam a ďakujem pani Markétě za tento úžasný preklad 🙂 Dani z Prešova

 4. M.Dolezal

  Tak dlouho jsem Vas hledal,az jsem Vas nasel,jen mrzi mne ze nemohu knihu Genovych klicu zakoupit,neb neni skladem.muzete li mne prosim zavcasu informovat o jejim moznem zakoupeni,budu vice stasten…To Nej
  Milos Josef Dolezal

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…

 • Radosti

  Silová zvířata strážci – strážce jelen

  Hodnocení 0 z 5
  240.00 410.00  Výběr možností
 • Radosti

  Silová zvířata strážci – polární vlk

  Hodnocení 0 z 5
  240.00 410.00  Výběr možností
Nákupní košík
 • Your cart is empty.
Přejít nahoru