Kde ve svém profilu Genových klíčů najít oázu pro svou duši

Pracujete-li s Genovými klíči a svým profilem, podstata rozjímání spočívá v tom, že když si dovolíme během dne se párkrát zastavit a zavnímat třeba právě toto téma, o kterém budu psát – tak do našeho života může vstoupit hojivá energie, která (když jí to dovolíme) zacelí našeho ducha, osvěží duši a podpoří synchronicity v našem životě.

 


Oblast Poslání v našem profilu


 

Oblast poslání má v profilu dvojité zabarvení, protože se v něm potkává Venušina sekvence (červená barva) s Perlovou (modrá barva). Je to místo symbolické a mocné. Asi ne nadarmo mi připomíná mísení vody s ohněm.

Alchymistický kotlík, který dokáže přetavit netrpělivost v mír a tlak v kreativitu.

Pocit nedostatečnosti se zde dá uvolnit v absolutní sebepřijetí a jemnost s respektem.

Zatímco v perlové sekvenci tomuto místu říkáme Poslání, ve Venušině sekvenci ho nazýváme Jádro, protože je to místem našeho posvátného zranění (podrobněji je to vysvětleno v knihách Láska – průvodce Venušinou sekvencí a Prosperita – průvodce Perovou sekvencí). Je tichým místem, vůči němuž jsme slepí, a přesto je nám tak známé, protože náš stín se aktivuje v kontaktu se světem, kulturou a výchovou a kdykoliv se setkáme s pocitem vlastní nedostatečnosti.

Buď si toto místo dráždíme, nebo ho rozpoznáme, a jak říká Richard Rudd, vyzujeme si boty a začnem našlapovat velice opatrně a jemně.

Stín vašeho Poslání/Jádra brání prosperitě, oslabuje pocit, že jste v bezpečí, že je o vás postaráno dnes i jindy – že vás život zkrátka podporuje.

 


Hojivá dostatečnost je cestou k prosperitě


 

Pocit vlastní nedostatečnosti (ať už ho živě vnímáme, nebo před ním utíkáme reakcemi) často aktivuje naši obavu o svou sebehodnotu, otázky přínosu pro druhé. Odtud plyne ta naše nemocná touha se ostatním zavděčovat (a také sami sebe umenšovat, nebo naopak povyšovat – v reakci právě na leknutí se, když se potkáme s pocitem, že něco s námi není v pořádku – a že ostatní to odhalí).

Máme v sobě skryté obavy, že když s druhými nebudeme za dobře, přijdem o to málo zdrojů a podpory, které v životě máme (respektive které jsme ve svém uzavření schopni vnímat, nadto i přijmout).

Když se na to nacítíme, je tento cyklus plný napětí – nedává žádný prostor pro kouzlo života, které by nám těch darů a plodnosti mohlo přinést daleko víc a daleko snazšími cestami než klasickým „život je boj“ a „práce musí být dřina“.

Poslední týdny se často obracím k energii svého siddhi v této oblasti – tedy u vás to, co máte napsané v oblasti Poslání.

 

Tip: Když si otevřete knihu na tomto svém genovém klíči a nalistujete siddhi – můžete si k připomínání jeho název napsat na lísteček, spolu s podnadpisem – například u GK 57 je to Jasnost – Umění jemnosti.

 

Kdykoliv cítíte tlak, můžete se vracet k energii siddhi genového klíče svého Poslání. Cítím ji jako pramen, oázu v horkém dni, domácí krb v mrazivé krajině. Tak poznáte, že tu energii vnímáte – je to pocit domova a důvěry. Dostatku, pocit, že je o mě postaráno. Možná i pocit naděje a víry v blaho své přítomnosti i budoucnosti.

Nemusíte zatím vědět prakticky, jak tu energii žít, stačí ji nasávat, nechat ji zacelovat vaše jemnohmotnější těla a zraněné části, vaše obavy a úzkosti.

Teprve z takového místa uvolnění je možno dělat smysluplné životní kroky.

 

Tip: Nemá-li váš klíč podnadpis, co by elegantně vyjádřil energii vašeho siddhi, vytvořte si svůj „slogan“, který vaše nitro uklidní, bude mít tišící a utěšující účinky, nebo jinak rozradostňovat váš pocit, že jste v bezpečí a podpoře.

A pokud vám ta energie vnímat nejde, uložte si tento článek na později a zkuste podobným způsobem postupovat nejprve u siddhi genového klíče oblasti vašeho Vyzařování, které má také velmi hojivé účinky.

Věřím, že dnešní tip vám přinese do života krásu a radost. A přeji vám čas plný jemnosti

Pokud si přejete načerpat energii Poslání, srdečně vás do svého kurzu Poslání – perla vytříbená vaší zkušeností

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
  • Your cart is empty.
Přejít nahoru