Záznam webináře a online kurz Poslání – perla vytříbená vaší zkušeností

1,470.00 

„Tvoříme dveře tam, kde dříve byla zeď.“

Mrkněte na záznam webináře na téma poslání – životní naplnění a pokračujte 6týdenní sérií emailového kurzu, který vám pomůže vhledy a souvislosti vašeho profilu zavést do praxe každodenního života. Co dělat nebo jak být, aby to člověka uspokojilo, aby cítil, že život má smysl, a dokonce aby ho to bavilo a časem i uživilo?

 

VE WEBINÁŘI A ONLINE KURZU SE DOZVÍTE

 • poslání se nehledá, ale vytváří, ztělesňuje
 • poslání není činnost, je to vaše projasněné vyzařování
 • dalších osm mýtů a iluzí, které vám brání v sebe-vyjádření
 • co je to poslání a jak ho teda PRAKTICKY zjistitžít
 • BONUS: jak nám v tom pomohou Genové klíče
 • BONUS: pracovní list pro práci s GK „červí díry napříč profilem“ – tiché kvantové skoky
 • ZÁZNAM: vysílání si můžete stáhnout a nechat

 

DORUČENÍ: Předpokládané doručení 25. 04.–30. 04.
MĚNA: Pro částku v CZK / EUR, zadejte zemi v pokladně.

Kategorie: Štítek:

Otázka proč tu jsem

 

Kdy je iluzí, blokátorem a závažím? Dokud nezměníme několik zásadních věcí. Jednou z nich je, že „najít poslání“ bereme jako něco, co nám vyřeší tunu problémů.

To je ten paradox – vyřeší, ale dokud tam tyto postoje jsou, jsme „obchodníci“ – a naše sebeprojevení vždy bude aspoň trochu zastřeno chtěním – po lásce, po pozornosti, po bohatství, klidu – dosaďte si.

A naše přitažlivost tak nebude dost silná pro přivábení správných spojenců, příležitostí, možností a nabídek.

Je třeba očistit SVOU message světu – vyjádřit ji (se)

Pak to, co mnozí nazývají posláním, ztělesňujeme, vyzařujeme z těla – a otázka mizí.

(a vrací se jen tehdy, když na konci cyklu potřebujeme znovu upravit směr svého života)

Tvoříme dveře tam, kde dříve byla zeď.

[cl_button text=“Rezervovat místo na webináři“ link=“https://www.liveinspirit.cz/obchod/webinar-poslani-perla-vytribena-vasi-zkusenosti/?add-to-cart=11013″]

 

Cítit v kostech nestačí. Lidé takhle stráví klidně celý život. Existuje tisíc věcí, které lidé ztělesňující svoje poslání dělají jinak. Jenže co to vůbec poslání je? Povíme si.

 

Co na Poslání s Janou říkají ostatní?


KDO BUDE VÁŠ PRŮVODCE KURZEM


Bylo by skvělé dělat své poslání jen tím, že žiju a jsem tím, kým jsem?

Jana Mráčková, empatický rebel. Ve zkratce – jezdec na vlnách života, který prošel bludným kruhem, rozsekal se na útesech, aby konečně našel svůj ostrov pokladů života a teď naučí s kompasem tebe a i ty můžeš i bez ztroskotávání objevit svou vznešenou vnitřní říši, díky níž je život odlehčenější.


Vždycky jsem chtěla něco víc, „primadona“ říkali. I když jsem dělala v továrně, i když jsem na týdny odjela do divočiny v jedněch kalhotech a tričku, vždycky jsem mnoho lidí provokovala tím, že jsem měla velké vize a i odvahu je realizovat. A samozřejmě si občas nebo i často u toho natlouct nos.

Snažila jsem se krotit, brzdit, aby mě ostatní brali. A tohle krocení mi stálo roky života, určitě i pár dobrých vztahů a miliony peněz. Dnes se pořád trochu krotím (přiznávám, že opravdu mohu být „trochu příliš“, haha, ale už to dělám z jiné motivace – z obrovské lásky a jemnosti ke světu).

V práci i životě věřím v anglické přísloví „I serve, I deserve.“ (sloužím – zasloužím si).

Moje práce mě proto uživí, seč pro transparentnost řeknu, že nejsem odborník na peníze, takže ode mě nečekejte rady, jak zbohatnout svým koníčkem (i když já to dělám), poslední leta mě jako podnikatelku dost prověřila, a tak sama ještě pracuji na svých, poměrně zábavných, investičních sebesabotážích – takže… třeba téma pro příští rok, hm? : ).

Ovšem proč můžu mluvit o poslání (a předat vám praktické nástroje)?

 

Vybudovala jsem za 11 let podnik (projekty Liveinspirit a nakladatelství a grafické studio Papírové štěstí), který stojí pevně na mých darech.

Pomohla jsem svým nadáním více než tisíci lidem k životu ve větší lehkosti, svobodě, tvořivosti a autenticitě.

Ze svých stínů jsem si udělala šik fashion doplňky a zaintegrovala jsem je do své image, která je i tak autentická a důvěryhodná.

Tvořivost se mi stala terapií a vyřešila „sama“ tunu trablí ve vztazích, v úctě k sobě, emočních stavech, práci i penězích a radosti ze života.

Ztělesnění mého génia mi přivedlo do života úžasné lidi, zážitky a příležitosti a přivedlo k životu, o němž mě kdysi přesvědčili, že „není možný“.

 

Jak se líbilo loňské vysílání na téma sebesabotáží?

[cl_button text=“Rezervovat místo na webináři“ link=“https://www.liveinspirit.cz/obchod/webinar-poslani-perla-vytribena-vasi-zkusenosti/?add-to-cart=11013″]

1 recenze Záznam webináře a online kurz Poslání – perla vytříbená vaší zkušeností

 1. Martina Karásková

  Jani, máš charizma a je vidět, že žiješ své poslání, fascinuje mě, jak dokážeš žít svoje božství a jak díky tomu záříš. Moc ti děkuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
 • Your cart is empty.
Přejít nahoru