Videozáznam: Devět překážek a sebesabotáží, co nás drží zpátky

520.00 

Říct svůj názor, zlepšit svou práci, vyjednat si lepší zacházení v rodině – to vše je piplačka, kterou je třeba každodenně dělat pro vyšší kvalitu života.

Ne vždy na to ale máme síly a trpělivost. Někdy nás útoky na naší sebehodnotu semelou a často nás znevažování a stěžování druhých oslabí ve vlastních vizích. 

Pojďte se načerpat na wellness vysílání Devět překážek a sebesabotáží, co nás drží zpátky. Obzvláště vhodné pro introverty, citlivé a empatické lidi s vnitřními vyššími standardy, které je obtížné v znehodnocených hodnotách dnešního světa držet.

Záznam získáte jako video a audio (odkazem ke stažení).

Videozáznam má 2 hodiny a je nabitý energií i uklidněním.

Jako bonus do 21. května 2022 můžete video sledovat přímo online na webu. Pohodlně a bez nutnosti cokoliv stahovat.

 

Kategorie: Štítek:

DORUČENÍ: 23. 07.–26. 07.
MĚNA: Pro částku v CZK / EUR zadejte zemi v pokladně.

ÚČASTNÍCI HODNOTÍ PĚTI HVĚZDIČKAMI

Jaký pocit a výsledky v nich vysílání zanechalo?


[cl_service_icon_small icon=“cl-icon-star“ title=“„MÁM VÍC ODVAHY JÍT DO NEJISTÉHO„“][/cl_service_icon_small]
[cl_service_icon_small icon=“cl-icon-star“ title=“„JANA INSPIRUJE, NASLOUCHÁ„“][/cl_service_icon_small]
[cl_service_icon_small icon=“cl-icon-star“ title=“„Vděk za víc vnitřního klidu„“][/cl_service_icon_small]
[cl_service_icon_small icon=“cl-icon-star“ title=“„Líp zvládám nepříjemné situace„“][/cl_service_icon_small]
[cl_service_icon_small icon=“cl-icon-star“ title=“„Přínosné, podporující, srozumitelné„“][/cl_service_icon_small]

OBSAH VYSÍLÁNÍ

Přínosnost a překvapivost pro posluchače


[cl_skill title=“1. SEBESABOTÁŽ – MÁLO MYSLÍME“ percentage=“95″][cl_skill title=“2. SEBESABOTÁŽNÍK BUDE PŘEKVAPENÍ“ percentage=“100″][cl_skill title=“3. SEBESABOTÁŽ – POHODLÍ A HYBERNACE“ percentage=“85″][cl_skill title=“4. SABOTÁŽNÍK BUDE PŘEKVAPENÍ“ percentage=“95″][cl_skill title=“5. SEBESABOTÁŽNÍK – POSUZOVÁNÍ LIDÍ, SITUACÍ DLE TOHO, JAK SE CÍTÍM“ percentage=“95″][cl_skill title=“6. SEBESABOTÁŽNÍK – NEVHODNÉ PRVOTNÍ IMPULZY K ČINŮM (I TĚM DOBRÝM)“ percentage=“100″][cl_skill title=“7. SEBESABOTÁŽNÍK – NEVÍM, CO, NEVÍM, KAM JE MOJE VPŘED“ percentage=“100″][cl_skill title=“8. SEBESABOTÁŽNÍK – POLOVIČATOST, ZAHLCENÍ, NEDOKONČOVÁNÍ“ percentage=“78″][cl_skill title=“9. SEBESABOTÁŽNÍK – ZVÝŠENÁ VNÍMAVOST“ percentage=“100″]

OHLASY

CO NA SEBESABOTÁŽNÍKY ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI

 

 


SPOJENÍ SE SVÝM ÚSPĚŠNÝM VÝVOJEM JE JEDNODUŠŠÍ, NEŽ SI MYSLÍME – SVŮJ ŽIVOT NEMUSÍTE NIJAK PŘEVRACET VZHŮRU NOHAMA. NAOPAK VÁS VEDU VŠE UKOTVIT DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA.


KDO BUDE VÁŠ PRŮVODCE VYSÍLÁNÍM


Jana Mráčková, moderní filozofka. Ve zkratce – mistr kormidelník života, který našel svůj ostrov pokladů života a teď naučí s kompasem tebe a i ty můžeš objevit svou vznešenou vnitřní říši, díky níž je život odlehčenější.


Vždy jsem četla spoustu knih, účastnila se kurzů, dychtila po životní moudrosti. Když se ale nic navenek neměnilo, začala jsem je využívat jako prokrastinaci, závislost. Prostě způsob, jak zůstat v komfortní zóně a dělat jako spoustu lidí v rozvoji jen malé kosmetické úpravy tak nějak na oko, aniž bych podstoupila nezbytnou transformaci.

Přesto jsem měla pocit, že na sobě usilovně pracuju, že si pro to pachtění zasloužím víc. A opravdu jsem se růstu věnovala mega víc než lidé kolem mě, a tak mi přišlo nespravedlivé, že se jim daří líp. Dnes vím, že to bylo moje přesvědčení, že „život je dřina“, plus u mnohých byl úspěch iluze. Jen se přizpůsobili. A to já jsem nikdy neuměla. Svou osobní cestu ke štěstí a lehkosti jsem si vydláždila potem a slzami.

To mi umožňuje dnes vést lidi k daleko snazší cestě. Cestě radosti a úžasu, v té dospělé zralé verzi. Cestou lehkosti a vášně, cestou svobodné odpovědnosti. Povedu tě vytvořit si vlastní cestu, namísto kopie cizích snů. Povedu vás k „mohu a naučím se“ namísto „musím a nedokážu“.

Většina lidí zůstává tam, kde byli odjakživa. I když na jiných místech s jinými lidmi. Jen zlomek zvládne převzít odpovědnost. Štěstí, úspěch i láska, i když jsou tu pro každého, jsou výsledkem píle a vytrvalosti a zároveň hluboké pokory a odevzdání. Kdo to přijme a přestane hledat zkratky, toho život zahrne báječnými dary.

A k tomu obratu štěstěny pro vás mám tunu praktických postupů a principů. Dnes když čtu stejné knihy, vidím, že mi trvalo poctivých 10 let a spoustu trápení, než jsem našla způsoby, jak ty věci, co se tam opakovaly, funkčně praktikovat v každodenním životě. O tom je pro mě moderní filozofie – ujasnit si životní hodnoty a setsakra se snažit je žít, se všemi omyly a nedostatky, ale pořád s krásným nenásilným úsilím.

A tak mě samotnou pak těší reakce na ty mé postupy, co vám předávám: „Já jsem ti nevěřil, že je to možný, ale je!“

Pokud vám tedy chybí PRAKTICKÉ spojení se sebou sama, zapomeňte na nic neříkající fráze z knih a pusťte se do vnitřní rekonstrukce po svém. Ukážu vám prakticky, že vše, co potřebujete k objevení zdroje lásky, prosperity i svého tvůrčího nadání, jste vy! Ve své nádheře, podivnosti, unikátnosti.

Možná SI nevěříte, nebo to odkládáte, protože nevíte, CO vám to může přinést, ale garantuju svým příkladem i těch, které provádím, že vnitřní cesta se vyplácí. Budu vám průvodcem na cestě, jíž jsem prošla a jíž si každý musí projít sám. Na rozdíl ode mě nemusíte klopýtat a bloudit.

 

CO ŘÍKAJÍ NA VYSÍLÁNÍ SE MNOU OSTATNÍ

2 recenze Videozáznam: Devět překážek a sebesabotáží, co nás drží zpátky

  1. Jana Mráčková (ověřený vlastník)

    Zkouška

  2. Martina Karásková

    Sabotážníky mám rozkoukané a jsou taky moc moc super 🌟. Jani, máš charizma a je vidět, že žiješ své poslání, fascinuje mě, jak dokážeš žít svoje božství a jak díky tomu záříš. Moc ti děkuji.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Videozáznam: Devět překážek a sebesabotáží, co nás drží zpátky
520.00 
Přejít nahoru