ZVLÁDEJ KAŽDODENNÍ VÝZVY S KLIDEM A GRÁCIÍ

NEPŘÍJEMNÁ HÁDKA? KAFE V NOTEBOOKU? VYHAZOV Z PRÁCE? JINÝ STRES?

Máš pocit, že by zenový mistr zvládal tvůj život lépe? Nemusíš se tak cítit! Nauč se (vy)užívat si každý moment svého života ve svůj prospěch.

Po dobu 14 dní ode mě dostaneš každé ráno email a praktický úkol, které postupně změní tvůj pohled na život. Budu od tebe chtít sebereflexi a aktivitu – jsi na to připraven?

[su_button url=“https://app.smartemailing.cz//public/web-forms/subscribe/16639-fsn39qcloq865hlf0mrkk1oitdum7ikklqlf9qyjwqpq3edwejq0fledkpovmizk1mzuc7nx29cmv3dwx8nvrd0hlmsy05g692b5?displayNow=1″ background=“#eb9629″ color=“#ffffff“ size=“10″ center=“yes“ icon_color=“#ffffff“ text_shadow=“0px 0px 0px #000000″ rel=“lightbox“]Ano, chci zdarma dostávat každodenní inspiraci![/su_button]

 
butterflies-150-01_jak_na_trable_new
Problémy jsou poslové.

Poslové změn, poslové lásky, moudrosti…

Trable vnášejí do života mnoho krásy…

Nevěříš? Ukážu ti…

 

DÁREK PRO ČTENÁŘE LIVEINSPIRIT

14DENNÍ ONLINE KURZ ROVNOU DO MAILBOXU

Jak využít všech zkušeností pro svou cestu ke štěstí a naplnění?

Jak jen dokola nehasit, co už hoří, ale i tvořit zkušenost, jakou chci?

Opravdu musí být v životě být taková míra stresu?

Jak si kráčet tím životem trochu víc zlehka, bez ohledu na okolnosti?

POZNEJ 14 ZPŮSOBŮ, JAK SE VYPOŘÁDAT S PROBLÉMY

Vyplň níže svůj email a já ti každý den zašlu jeden email.

[pfai pfaic=“fa fa-envelope-square fa-3x fa-spin “ pfaicolr=“#5c5c5c“ ]

# vhled, téma k zamyšlení, aha momenty

# praktická cvičení a nápady

# další bonusy 

 KAŽDODENNÍ INSPIRACE ROVNOU DO TVÉ SCHRÁNKY!
14 dní inspirace
Photo by Freepik

Když k sobě budeš poctivý a každý den se zamyslíš: „Co pro mne dnes byl největší problém a jak bych na něj mohl/a aplikovat toto pravidlo?“ uvidíš, že se tvůj pohled na dění kolem i v tobě mění.

Problémy už se ti nebudou zdát tak problematické

Tento kurz je sladkou limonádou, která vznikla z kyselé zkušenosti :). Můj vlastní život mě i nadále každý den zkouší v umění prožívat jej zlehka (a ne lehkovážně). A ačkoliv je těch vnějších změn (problémů?:)) stále dost, prožívám je s velkým vnitřním zklidněním.

[pfai pfaic=“fa fa-gift fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#5c5c5″ ]Ke 14 tipům získáš v průběhu příštích týdnů nahodile i několik dalších bonusových tipů, která postupně lovím ze studnice životního poznání.

Moje osobní pravidla pro šťastný život a vnitřní klid

[pfai pfaic=“fa fa-graduation-cap fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#5c5c5″ ]Když dokážu čelit životu v jeho nepříliš vábivých výzvách, dívat se tam, kde je to ošklivé, otevřou se mi cesty a krásné poklady, které jsem dřív vidět nemohla.

[pfai pfaic=“fa fa-graduation-cap fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#5c5c5″ ]Problémy se začnou jevit menší, když od nich poodstoupím a zároveň když vedle nich postavím něco obrovsky krásného!

Pak všechno to krásné zkrátka překoná jakoukoli ošklivost… Ano, někdy jsou výzvy opravdu hodně těžké a třeba je nezvládneme hned na jedničku, ale když jimi projdeme s hlavou vztyčenou a s pocitem osobní pohody, na konci poznáme ten úžasný uspokojující pocit:

Stálo to za to!

CO JSEM ZÍSKALA ZMĚNOU POHLEDU NA ŽIVOT?
[pfai pfaic=“fa fa-heart fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#c9c9c9″ ]Osobní pohodu a smíření (díky bdělosti a pochopení vnějšího i vnitřního světa), trpělivost, nadhled, pocit svobody. [pfai pfaic=“fa fa-heart fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#c9c9c9″ ]Kreativitu a umění vidět nové cesty, odvahu po nich jít a ochotu nechat za sebou trable starých cest.
[pfai pfaic=“fa fa-heart fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#c9c9c9″ ](Sebe)vědomí, vnitřní sílu a přirozenost, které mi pomáhají projevovat mé unikátní dary a žít s radostí, svěžestí. [pfai pfaic=“fa fa-heart fa-3x fa-fw fa-pull-left “ pfaicolr=“#c9c9c9″ ]Podpořilo mne to ve vztahu k druhým a světu (empatie, altruismus, zdravá důvěra).
CHCI SE PŘIHLÁSIT DO KURZU

Chceš sebereflexí změnit pohled na život?

Nechej si v průběhu příštích 14 dnů každý den zaslat na svůj email jeden vhled a navíc získáš praktické nápady. 

Formulář byl odeslán, děkujeme.

 CO O KURZU ŘÍKAJÍ JEHO ÚČASTNÍCI?

[TEST_B id=4031]   [TEST_B id=4028]

Moje zkušenost

Nejsem poklidný zen buddhista, jsem prostě holka, co žije v inspiraci!

admin-ajax
Jana Mráčková, autorka webu Liveinspirit.cz

Netrávím celé dny v meditaci nebo nepolehávám na gauči ve strachu, co vše by se mohlo stát, prostě žiju… se všemi omyly a slepými uličkami, které k tomu patří. Proč? Protože jít tou svojí cestou, tou, kterou vám nikdo nevyšlapal, se bez pádů a škobrtání neobejde. Ale ty výhledy! Ach, ty výhledy…

Ty stojí za to! 🙂

Zkouším, co funguje a co už tolik ne – zkrátka nejsem mimo proud života, nejsem izolovaný ostrov, kterého by sem tam nezasáhla nějaká ta vlna vnějších událostí, proto jsem zkoumala, jak jim nedovolit, aby rozhodily mou vnitřní stabilitu.

[spacer height=“10px“]Abych se na svět za všech okolností dívala jako já ve své celistvosti, a ne jako uzlíček neštěstí, pochyb, předsudků, domněnek a strachů.

Klid a vášeň se nevylučují, ale podporují se navzájem!

Samotný klid pro mě byl obrovskou výzvou – bála jsem se totiž, že klid by mohl znamenat, že se stanu nudnou, že ztratím svou vášeň, svůj zápal, že třeba i budu „dokonalá“, ale jaksi sterilní – opak byl samozřejmě pravdou – vnitřní klid mi pomohl lépe projevit to jedinečné, autentické a živé ve mně, ten vnitřní tvořivý plamen…

Umění laskavosti

Někdy mi problém přišel ukázat jen to, že sama k sobě nebo druhým přistupuju příliš tvrdě. Když jsem zjemnila, i problém sám od sebe přestal vypadat jako problém. Komplikace mi přinesly mnoho zpráv, proto je už zpětně nevnímám negativně.

Jestli jsem já z nuly došla až sem, můžeš i ty!

Dnes hodnotím svůj rejstřík zkušeností veseleji, přestože v něm mám dlouhá léta nulového sebevědomí a taky apatie a hned zase euforie, denní rozvrhy plné hádek a nepochopení, zakomplexovanosti. A taky teatrálnosti, kterou by mi mohly závidět i nejnadanější hollywoodské herečky. Byly doby, kdy jsem uměla třískat dveřmi a do krve se rvát o svou pravdu jak málokdo a pak taky ležet celé dny v posteli nebo bloumat ulicemi a nevidět ani jeden jediný paprsek naděje, který by mě vyvedl z pocitu marnosti.

Od té tehdejší holky, která přečetla mnoho moudrých knih, ale neuměla to použít v praxi, uplynula hezká řádka let. Po řece života odpluly nezdravé vztahy a s nimi čas odvál i většinu závislosti na konfliktech.

A taky bouřkových mraků ve vlastní hlavě ubylo a místo toho se začalo blýskat na lepší časy. Na lepší přítomnost :))

Tenhle program je vlastně takovým shrnutím všeho, co mě dostalo z bodu A do bodu B. Užijte si ho alespoň tak, jak jsem si já užívala jeho třicetiletou tvorbu 🙂

Zajímá vás více z mého příběhu? Můžete si přečíst například, jak jsem se vydala vlastní cestou životem nebo jak jsem přestala být kalamitou v kuchyni 🙂 Mějte báječný den!

OBMR7L0

4 názory na “ZVLÁDEJ KAŽDODENNÍ VÝZVY S KLIDEM A GRÁCIÍ”

  1. Děkuji, tak pro mě zatím největší AHA moment. „Nedávejte se příliš levně když obchodujete svoji touhu po vnější pozornosti“…..stane se z Vás déčkový herec v céčkových filmech a dostanete tedy pozornost od béčkových diváků. Opravdu Vám o to jde? …nebo je třeba jít krz tu bolest prožitkem samoty a prázdnoty?

  2. vytupující z role oběti

    děkuji, tak obvykle jsem v tuhle dobu upaloval čarodějnice…dneska jsem se rozhodl těm vnitřním vyjít vstříc. Děkuji za kurz…k tématu „S klidem a grácií“-Jak na trable check list jsem si vybral : „Jsem ochotný se změnit“……….ochotný…..nekladu odpory změně….odpory…..nahlížím odpory co se staví změně……..nahlížím……..s láskou a vděčností je přijímám……přijímám=jsem ochotný se změnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru