Vaše recenze e-shopu

Zde můžete v komentářích zanechat své dojmy z nákupu z-boží 🙂

Prosím publikujte komentáře pod svým jménem. Vítám i jakékoliv připomínky či návrhy na zlepšení. Děkuji za zpětnou vazbu, spoluvytváříte tak tento prostor. An

3 názory na “Vaše recenze e-shopu”

  1. Jana Prokopová

    Dobrý den,chtěla bych poděkovat za nákup ,který mi udělal radost dvakrát. Objednala jsem si šperk a široké kalhoty.ozvala se mi paní prodávající,že bohužel kalhoty jsou poslední a je na nich malá vada v barvě. Poslala mi fotku,kde byla vada vidět. Pokud budu kalhoty chtít,prodá mi je se slevou. Kalhoty mám na cvičení a vada byla tak nepatrná,že mi nevadí. Jsem ráda, že jsem poznala další dobrou duši děkuji za férové jednání a těším se z toho všeho. JP

  2. Chtěla jsem Ti moc poděkovat za všechny výrobky, které jsi mi poslala – všechny mi udělaly radost. Obzvlášť nadšená jsem z tuhého šamponu Ylang Ylang – mým melírem těžce zkoušeným vlasům nepomáhala ani nejkvalitnější vlasová kosmetika a tenhle šampon zafungoval dokonale.

  3. Super pohodlné nakupování, srozumitelná domluva, ochota vyjít vstříc a férovost, která v dnešní době není samozřejmostí.Kvalitní výrobky vyzkoušené na vlastní kůži samozřejmostí:) A když se stane malá chybka, okamžitě je sjednána náprava,moc si toho cením….. Děkuji za obchůdek, kam se s radostí vracím:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít nahoru