Úvod Genových klíčů a profilu (emailový průvodce)

420.00 

Genové klíče jsou trpělivým učitelem na cestě sebepoznání, vhodné pro ty, kdo mají zájem o hlubší osobní růst, sebepoznání, zlepšení vztahů, poslání a životních podmínek, také pochopení světa a sebe samého.

Možná už knihu máte a chcete ji lépe porozumět nebo práci s ní zatím odkládáte. Provedu vás genovým světem postupně tak, abyste odhalili její potenciál být komplexním nástrojem vaší osobní proměny a hluboké sebereflexe. Taková práce povede k vašemu většímu klidu, pochopení vašich vztahů a k rozvoji (či objevení) vašich jedinečných nadání a vyzařování.

Jako překladatelka a letitá „studentka“ knihy jsem připravila pro vás praktické tipy na mail – postupného 10dílného průvodce Jak začít pracovat s knihou Genové klíče a svým profilem.

Kupujete-li si knihu zde na Liveinspirit, emailového průvodce získáváte zdarma jako dárek.

DORUČENÍ: Předpokládané doručení 05. 03.–08. 03.
MĚNA: Pro částku v CZK / EUR, zadejte zemi v pokladně.

Kategorie: Štítek:

KNIHA


JAK KNIHA FUNGUJE?

Kniha nám pomáhá pochopit souvislosti v životě a vztazích, díky tomu člověk dosáhne hlubšího klidu i smysluplnější seberealizace.

Mnohdy to jde ruku v ruce s rozvinutím osobních kvalit, jako je empatie či laskavý přístup k druhým lidem, tím se zlepšuje i kvalita vztahů. A protože člověk si začíná uvědomovat své jedinečné kvality a nadání, často se postupně zlepšuje i oblast pracovní.

Text knihy je živoucí, citlivý a zároveň dobře pochopitelný. Je plný informací, které je samozřejmě potřeba nějakou chvíli vstřebávat a dopřát si čas.

CÍLEM KNIHY JE PODPOŘIT ČTENÁŘE V JEHO JEDINEČNOSTI A DARECH

Každá lidská bytost, ať žije v jakýchkoli podmínkách, v sobě skrývá něco krásného. Hlavním účelem Genových klíčů je vynést tuto krásu na odiv – odhalit naše vyzařování, zažehnout věčnou jiskru génia, který nás odlišuje od všech ostatních.

Základní myšlenkou knihy je, že naše DNA obsahuje 64 klíčů (archetypů), které mohou odemknout náš jedinečný potenciál, a každý z nás má v sobě jejich ojedinělou kombinaci dle posvátné geometrie rozestavení hvězd v okamžiku našeho zrození.

Každý klíč má v sobě tři úrovně – od nejnižších frekvencí po nejvyšší (stín, dar, siddhi). 

Čtenář rovněž pochopí, že historie i současné společenské poměry jsou nezbytnou součástí aktuálně probíhajících proměn světa, společnosti a vědomí.


ONLINE PRŮVODCE KNIHOU


S ČÍM VÁM MŮŽE POMOCI ONLINE PRŮVODCE KNIHOU?

notebook_3000x2129Text knihy spolu s vaším profilem vypočteného z data vašeho narození je plný informací, které je samozřejmě potřeba delší dobu vstřebávat. Nevíte-li, jak na to – může vám s tím pomoci tento průvodce.

Vím, že zpočátku může být poněkud náročnější vplout do moudrosti světa genových klíčů. Proto jsem vytvořila 8dílného průvodce, který vám může být oporou v počátečních tématech.

Tento kurzík ode mě dostává jako bonus každý, kdo si knihu koupí v tomto eshopu, zde si jej můžete pořídit samostatně..

Maily jsou výborné pro ty, kteří s knihou začínají. Anebo kteří už s ní nějakou dobu pracují, ale stále neví…

Jak proniknout do poselství svého osobního hologenetického profilu a vydat se na pouť svým životním příběhem…

Tento kurz je takovým malým popostrčením po proudu, pak už si plujete, jak je vám libo 🙂

OBSAH

—– Jak začít pracovat s knihou Genové klíče

—– Jak číst a vnímat genový klíč + hrátky s knihou – I-ťing

—– Jak pracovat se svým osobním profilem (co znamenají jednotlivé prvky atp.)

—– Úvod do aktivační sekvence – vaše 4 primární dary jako cesta ke šťastnému osudu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vašeho Životního úkolu

—– Jak pracovat s genovým klíčem v oblasti vaší Evoluce

—– Jak na kontemplaci (rozjímání) – hlavní metoda pro práci s klíči

Co na průvodce říkají čtenáři knihy?


VÁŠ OSOBNÍ GENETICKÝ PROFIL


KDE SI MOHU ZDARMA STÁHNOUT SVŮJ OSOBNÍ GENETICKÝ PROFIL?

Podle data narození si můžete na stránkách autora (Profil) nechat vygenerovat svůj osobní profil (tzv. hologenetický profil) a odhalit tak hlavní aspekty uložené ve vaší DNA, které tvarují váš současný život. 

Nezapomeňte (ještě před vyplněním!) zvolit češtinu.

Genové klíče navazují na systém I-ťingu a Human designu, takže souvisí i s renomovanou astrologií (ne tou, co najdete v Katce), ale vše dává do jazyka, který je dnešnímu člověku více srozumitelný. Smyslem knihy je, aby čtenář již nepotřeboval nikoho, kdo by mu tuto moudrost musel zprostředkovat. Samozřejmě můžete mít někoho, kdo vám s tím pomáhá, ale taková volba je čistě vaše.


Hledáte-li již pokročilejší pochopení svého profilu, mohu vás psanou formou doprovázet a vést ke kontemplacemi – k tomu je třeba, abyste již měli zpracovanou Aktivační sekvenci (kniha Génius) a pracovat s Venušinou sekvencí (kniha Láska).


 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Úvod Genových klíčů a profilu (emailový průvodce)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
  • Your cart is empty.
Přejít nahoru