Nové začátky, nový Liveinspirit

Share

Je úžasné, jak je člověk přirozeně sladěn s přírodními cykly, aniž by to sám nějak řídil. Říká se, že toto štíří novoluní je velmi speciální a uzavírá několikaleté období. Nevím, co je na tom pravdy, ale vím v hloubce sebe, že já takové období uzavírám. Někteří z vás mě čtou od mých začátků v roce 2011 (pokud nepočítám své středoškolské a vysokoškolské blogy, které jsou, možná díkybohu, odváté časem a k nalezení už asi jen někde v archivech tajných služeb, hned vedle “tajné zpravodajství o ufo zásazích do mezinárodní politiky”:)), někteří z vás se stali mými přáteli, jiní mně inspirovali, podporovali, nebo popichovali a tak různě. Díky za Vás… (konec nostalgického okénka).

Doufám, že se vám nový vzhled webu líbí. Popravdě – já jsem z toho totálně nadšená! Je to výsledek několikatýdenní práce. Na některé věci jako webmaster samouk nestačím, takže buďte trpěliví, ještě budu ve spolupráci s odborníkem postupně dolaďovat chybky a přidávat různé vychytávky. Např. doladíme pravý panel, který je nyní trochu “uříznutý”, učešeme e-shop, jehož grafika se změnou trochu rozpadla (nicméně Genové klíče a inspirativní Markovy dobrodružné příběhy z cest můžete kupovati nadále, obojí potěší pod stromečkem), a úvodní obrázek pamírských hor s logem vážky se bude zobrazovat jen na hlavní stránce, tak abyste u každého článku nemuseli pokaždé rolovat dolů atp.

Trochu vás seznámím 🙂

Hlavní stránka se možná někomu ještě načítá ve starém designu, ale během pár hodin se úpravy uloží a vše bude ok. Na ní naleznete tři okénka informující o mně a všem, co tvořím. Jak projekty budou přibývat, bude přibývat i okének. 

Pod nimi naleznete seznam nových článků.

Vpravo se můžete přihlásit k odběru nových článků na email (při každém novém článku vám přijde upozornění, ale pozor – může to skákat do spamů, takže musíte email a odesilatele nejprve ze spamů vyřadit, abyste se mohli těšit z inspirit novinek:). Přihlásit k odběru se můžete také prostřednictvím komentářů, stačí při odeslání komentu zaškrtnout políčko “Chci se přihlásit k odběru”.

Pokud byste chtěli mít odkazy na moje nové články přímo na svém webu, využijte rss: http://www.liveinspirit.cz/feed/ (nevíte-li, jak na to, neváhejte mě kontaktovat, pošlu návod).

Za případné tipy do komentářů či na mail jana.liveinspirit@gmail.com budu ráda. Komentáře můžete přidávat buď prostřednictvím Facebooku (viz dole) nebo prostřednictvím obyčejného formuláře (pod tím facebookovým).

Propojování

A poslední, napadá-li vás jakákoliv forma tvůrčí spolupráce, sem s ní. Máme přeci jen Venuši ve Vahách a ta přeje nejrůznějšímu propojování ve smyslu jedna plus jedna jsou tři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.